Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk ti minek örülnétek a...

Fiúk ti minek örülnétek a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

It a Karácsony,és nemtudom mit vegyek a barátomnak.

19 éves,több mint egy éve vaguynk együtt.

Tudom,hogy lazán tudnom kellene,hogy mit vegyek neki,de nem jut eszembe semmi.

Ötleteket szeretnék!


2013. nov. 10. 20:37
 1/3 anonim válasza:

Szopás,

Főzz!!


Ha szeret sportolni akkor ahhoz valami kiegészítő, vagy könyv amit vár. Faggasd ki mire vágyik, minek örülne.

2013. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

van egy óra amit kinézett magánat, azt veszem meg barátomnak, és kézzel csinálok egy karácsonyfadíszt neki.

ha jártok városban nézegessétek a kirakatot ugyis mondani fogja valamire hogy ez vagy az jó lenne, én is innen vettem az órás ötletet.

ha már egy éve együtt vagytok biztos van sok közös képetek, abból is állíthatnál össze egy albumot, előhivatod a kepeket és beragasztod egy kis könyvbe, idézetekkel, vagy inkább a saját gondolataidat a kapcsolatotokról.

vagy esetleg gondolkozz hogy mire lenne szüksége, egy új pulcsi vagy cipő télre, de mindenképp adj valami olyasmit is, ami maradandó

2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly még bőrből készítettem egyedi telefon tokot a barátomnak amibe egy ismerősöm bele égette azt hogy xy-tól karácsonyra xy-nak. Plusz mellé vettem neki egy dezodor csomagot amibe tusfürdő meg arcszesz is volt.

Idén egy fotózáson voltunk ahol készült kettőnkről egy nagyon jó kép. Azt egy ismerősöm kiretusálta, és már ki is is van nyomtatva elég nagyba amit egy ismerősöm befog keretezni és gyönyörű falikép lesz belőle.

Ez mellé még veszek neki valami kis apróságot de még nem döntöttem el mit.

Ő kérte tőlem még azt hogy töltsük együtt karácsony másnapját kettesben, persze ezt nemtudtam neki megígérni mert ugye karácsonykor mindenkinek otthon a helye. De mivel már több mint 2 éve együtt vagyunk így megbeszéltük a szüleimmel hogy délben náluk leszünk ebédkor mindketten és utána estére vacsorára pedig az ő szüleinél leszünk, majd 25-én reggel meglátogatjuk a nagyszüleit, és ebédre meg megyünk az én nagyszüleimhez. 26-án egyéb rokonok jönnek hozzánk akik már nagyon szeretnék megismerni a párom mert eddig nem volt rá alkalmuk sajnos, így azt már mindenképp meg kell ejtenünk. De megbeszéltük hogy a szilvesztert kettesben töltjük el, igaz hogy mehetnénk bulizni vagy 4 különböző helyre hívtak már meg most, de mi úgy döntöttünk részben azért mert nem akarunk megbántani senkit hogy nem velük tartunk, részben mert nagy is lenne a távolság meg szilveszterkor a párom is szeretne inni legalább egy kicsit mert eddig a legtöbb bulinkon mindig mellőzte az alkoholt mivel vezetett, így megígértem neki hogy tartsunk egy nyugisabb szilvesztert kettesben, ez amolyan pót karácsonyi ajándék lesz mert már tavaly ezt szerette volna.

2013. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!