Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen értékben illik ajándéko...

Milyen értékben illik ajándékot venni EBBEN AZ ESETBEN?

Figyelt kérdés

Kaptam egy jó nagy szám jegyű "fizetést" most nem akarok itt dicsekedni, lényegtelen.


Van egy barátnőm majdnem 8 hónapja, túlzás hogy barátnő de össze járunk. Munkám miatt kifogásolható az hogy mi egy pár legyünk teljes mértékben, bár mondható az csak sok időnk nincs egymásra.


Na és el gondolkodtam hogy vegyek-e neki valamit??!! Nem lesz semmilyen alkalom, csak úgy gesztus!


Mit? Milyen értékben???



Egyébként egy 22 éves lányról van szó. Hobbija annyira nincs, csak a futás. Nem jár szórakozni. Szereti a divatot az ilyen dolgokat!


Ti férfitársaim mit vennétek? Hölgyek "miről ábrándoznak titkon"??


Milyen értékben?


2014. márc. 18. 17:37
 1/6 anonim válasza:
Mi ez a debil kérdés? Dicsekedni jöttél ide?
2014. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy maximum virágot szokás adni.
2014. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "nagy számjegyű" fizetés mindenkinek mást jelent.

Ha valaki minimálbért keres, akkor már + 100.000 ft is nagy összeg.

Nem mindegy mekkora az összeg és ebből mennyit szánsz rá.

2014. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
wellnesz hétvége vagy kirándulni valahol
2014. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vegyél neki egy nagy csokor virágot, annak bármelyik nő örülne. vagy ha drágábban akarsz, akkor pl Gucci, LV sál, táska, stb.
2014. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg vegyel neki egy nagyon jo futocipot, meg - ha belefer a keretbe - egy ugyanolyan markaju egyuttest is (a futashoz).En ennek NAGYON tudnek orulni!:)Kiegeszitheted persze viraggal, meg egy wellness-hetvegevel is.:)
2014. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!