Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nemsokára lesz a 12. Szülinapo...

Nemsokára lesz a 12. Szülinapom és szeretnék tippeket kérni hogy ti pl. Minek örülnétek 12 éves lány ként?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjanak olyanok hogy fhuu nem az ajándék a lényeg hanem a szeretet...stb. hanem inkább segítsetek bármit mondhattok bármilyen árkategóriában imádok rajzolni és sportolni de biciklim,görkorim,jégkorim,nagytrambulinom,rollereim......stb. vannak, ne ugy gondolkodjatok léccives hogy jajj egy 12 éves lánynak még barbikat kell kérni....stb. szeretek sminkelni,körömlakkozni, telefont tv-t laptopot és tabletet is nemrégen kaptam :) szeretem az apró cuccokat is mint például egy különleges bögre vagy valami ilyesmi :) ^^ ja és az is sokat segítene ha aki tud linkelne képet is és esetleg azt is megmondaná hol lehet venni. Ruhák is szóba jöhetnek de csak különleges darabok mert kidől a szekrény szóval ha ruhát javasoltok kérlek képet is mutassazok ^^ előre is köszönöm :3 :)

2014. máj. 17. 14:44
 1/8 anonim válasza:

Nyaklánc

Playstation

Csináltatott polò

2014. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
most komolyan az a legnagyobb problémád hogy mit kérj a szülinapodra? megvan mindened, akkor minek? kérj egy tortát és egy csokor virágot.
2014. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké ha ezt irnád ha azt írtam volta 30 éves vagyok de hát jól tudhatnád hogy a gyerekeknek ez fontos! Egyébként is nálunk mindenkit megajándékozunk még a felnőtteket is! De te ezt nem értheted ha féltékeny vagy nem kell ilyeneket írni. Én tanácsot kértemnemkioktatást
2014. máj. 17. 16:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek pedig köszönöm :)
2014. máj. 17. 16:32
 5/8 Rékuska866 válasza:
Szia! Ha szeretsz/szeretnél hagszeren jàtszani akkor ajànlom a gitárt! Én tavaly lettem 12 és azt kértem. Nagyon jó. Gondolj bele... Eljátszhatsz rajta bármit, és még zene suliba sem kell járnod. (én nem járok, mégis tudok gitározni). Persze ha nem szeretnél ilyet akkor Tablet is jó választás, én például azt kértem.
2014. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii :) ez télleg jó ötlet!
2014. máj. 18. 11:01
 7/8 anonim válasza:
Kívánok mindenkinek ilyen szülőket!
2014. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen! Ez így van! Én is kívánok minden létező embernek ilyen csodálatos szülőket! És tudjátok miért? Nem a pénzért a csillogásért s a pompáért, hisz tegyetek fel magatoknak egy kérdést! Ér-e valamit a gazdagság, ha nincs mögötte szeretet? S a pompa? És a csillogás? Ha nincs mögötte boldogság? Gondoljátok át ezt egy kicsit. Ha valaki szegény vagyis nem tehetős lehet hogy sokkal boldogabb az élete mint a gazdagoké! Ugyanis sok jómódú embernek csak a pénz van, semmi más! De hol a boldogság? Az nincs. Nekem télleg csodálatos szüleim, és nagyszüleim vannak, mindent megkapok tőlük, de én nem ettől vagyok boldog. Hanem a szeretettől, ami körülvesz! Ugyhogy gondolkodjatok el egy kicsit ezen.
2014. jún. 5. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!