Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez az ajándékötlet...

Szerintetek ez az ajándékötlet jópofa vagy gázos?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton vagyok egy kórházban, ahol az egyik fiatal doki rengeteget segít. Szeretném neki meghálálni, hogy ennyit foglalkozik velem, ezért adnék neki valami apróságot.

Van egy jegyzetfüzete, amibe a fontos, hasznos dolgokat irkálja (pl. bizonyos betegségekről pár infó stb.), de már teljesen tele van az egész. Arra gondoltam, mivel úgy is nemsoká új kórházba és új osztályra megy dolgozni, adok neki egy új füzetet, és hogy egy kicsit személyesebb legyen, rajzolok bele. (Egyszer véletlen szóba került, hogy nagyon imádja a spongyabobot, így konkrétan néhány jópofa jelenetet rajzolnék belőle 1-1 random oldalra).


A kérdés az, hogy szerintetek ez ötletes, jópofa ajándék és örülni fog neki, vagy azért egy felnőtt férfinak mégiscsak gázos?


2014. szept. 7. 17:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igen, talán ezért is bizonytalanodtam el:)

Kifejezetten mesefigurás füzetet pont ezért nem akartam (pl. ilyet: [link] ), mert ilyet talán még én sem vinnék magammal lány létemre:D

De azt gondoltam, hogy így kívülről nem látszik semmi, egy férfias kis jegyzetfüzet, aztán ha kinyitja, és ránéz egy-egy idióta képre, jó kedve lesz:)

Az egyik pillanatban annyira jó és eredeti ötletnek tűnik, a másikban meg mégse:D

Nagy dilemma:)

2014. szept. 7. 22:23
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem még mindig nem neki való... felnőtt férfi, oké néz másokat, én is nézek 25 évesen, de az életben be nem vinnék egy füzetet a munkahelyemre, amibe Spongyabob van rajzolva.
2014. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azért hozzáteszem, hogy "komolynak" nem mondanám:D Mármint baromi jó orvos, de amúgy meg mindig sírva visítottam rajta a röhögéstől, annyit hülyéskedik:D
2014. szept. 7. 22:25
 14/25 A kérdező kommentje:

Jahjhajj, nem könnyítettétek meg a dolgom:D Örültem volna, ha egyöntetű "igen, tök jó" vagy "ne, ez szar" válaszokat kapok:D Így ugyanott tartok, mint eddig. Hmhm:)

Amúgy a betegek nem látják, ez csak magának jegyzetfüzet, nem egy határidőnapló, ahová felírja, hogy mikor melyik páciens megy hozzá.

Én is csak akkor láttam, mikor egyszer régi röntgenfelvételeket mutatott érdekes esetekről.


Lehet ezzel csak magamat akarom meggyőzni, hogy jópofa:D Igazából már megcsináltam, csak elbizonytalanodtam, hogy odaadjam-e vagy inkább megtartsam.

2014. szept. 7. 22:35
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Én is szinte mindig hülyéskedek, de akkor se... az életben nem használnám.
2014. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Ha nem adod neki oda, akkor le lehet rá csapni? Akkor módosítok arra, hogy gyerekes. :D
2014. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

:DDDD

Ha nem merem neki odaadni, akkor marad az enyém:) Ő meg kap egy simát:D


Esetleg leírnátok a nemeteket és a korotokat?:D Hátha abból okosabb leszek:)

2014. szept. 7. 22:50
 18/25 A kérdező kommentje:
Vagy akár meg is egyezhetünk az árban;):DD
2014. szept. 7. 22:50
 19/25 anonim ***** válasza:

na várjunk csak, van az élet-> és az élet!

Az első életben gondolok arra, amikor pl veled beszélget nevet el van hülyéskedik. stb..


És van az az élet, amikor bemegy a beteghez és komoly szavahihető embernek kell tűnnie aki érti tudja mit csinál fenőtt józan ésszel gondolkozik. Aki ha felír egy vérnyomás csökkentőt ami nem gyerek játék vagy vízhajtót vagy bármilyen komolyabb gyógyszert aminek a mellékhatása negatív végkimenetelbe is mehet, akkor nem lehet rajta bohóc orr, pirszing a szája mellett, rózsaszín haj, tetoválás a nyakán, i love techno david guetta poszter a falon és sponge bobos füzete se. :) Sajnos vesztene az imageből.


Ha gyerek orvos legyen, ha nem az ne legyen.


Mert egyébként nem használná csak otthon, bevásárló lista készítésre stb.. :)

2014. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld meg, ötletes, aranyos, kicsit személyes ajándék. HA ő úgy érzi, hogy ciki ilyet behordania a munkahelyére, akkor nem viszi be, majd másra használja. :)
2014. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!