Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez az ajándékötlet...

Szerintetek ez az ajándékötlet jópofa vagy gázos?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton vagyok egy kórházban, ahol az egyik fiatal doki rengeteget segít. Szeretném neki meghálálni, hogy ennyit foglalkozik velem, ezért adnék neki valami apróságot.

Van egy jegyzetfüzete, amibe a fontos, hasznos dolgokat irkálja (pl. bizonyos betegségekről pár infó stb.), de már teljesen tele van az egész. Arra gondoltam, mivel úgy is nemsoká új kórházba és új osztályra megy dolgozni, adok neki egy új füzetet, és hogy egy kicsit személyesebb legyen, rajzolok bele. (Egyszer véletlen szóba került, hogy nagyon imádja a spongyabobot, így konkrétan néhány jópofa jelenetet rajzolnék belőle 1-1 random oldalra).


A kérdés az, hogy szerintetek ez ötletes, jópofa ajándék és örülni fog neki, vagy azért egy felnőtt férfinak mégiscsak gázos?


2014. szept. 7. 17:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Mondjuk, ha elolvasnátok, amit ír, akkor látnátok, hogy többnyire egyedül van, amikor előveszi, és nem a betegek előtt lóbálja. Továbbra is pályázom rá! :)


22,F.

2014. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez jópofa, én biztos örülnék neki, ha szeretném a S.Bobot! :)

Én egyszer elhagytam az egyik pendriveomat, ami olyan volt, mint egy gyerek pendrive, mert autó formája volt. Egész nap kerestem, rossz kedvem volt, nem lett meg. Rá pár héttel volt a névnapom, és a beosztottjaimtól egy autós pendriveot kaptam. Úgy örültem, mint majom a farkának, pedig már 30 éves vagyok... :)

2014. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat:)

A döntés megszületett:D Megcsinálom, de csak az elejére (vagy a végére) rajzolok egyet.

Így most van egy "prototípus", de azt majd elhasználom én, vagy odaadom a barátnőmnek. Vagy ha vki tényleg szeretné, megegyezhetünk:D

2014. szept. 8. 16:37
 24/25 A kérdező kommentje:
Megrajzoltam a mintát. Esetleg vkit érdekel?:D
2014. szept. 8. 19:30
 25/25 anonim ***** válasza:
Engem igen! :)
2014. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!