Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit mondjak ne vegyen telefont...

Mit mondjak ne vegyen telefont! én megvettem neki! Mit mondjak? Szeretném meglepetés legyen karácsonykor!

Figyelt kérdés
Ma jött meg a telefonja amit rendeltem karácsonyra de félek vesz egy ugyan olyant addig! Mondtam majd mikor haza megyünk ketten veszünk bele ment a párom, sőt azt is mondtam, jobb lenne ha januárban vennénk, mivel akkor tuti lenne leárazás! nem tudom mit mondjak általában nem adunk ilyen drága ajándékokat egymásnak, de ebben az évben jól kerestem és sokat kerestem, és gondoltam 6 éve együtt vagyunk egyszer vennék valami olyant amit valóban tudom szeretne! nagyon izgatott vagyok! Ebben az évben keveset találkoztunk az is elég lenne ajándéknak hogy együtt leszünk ketten a családdal, de annyira szeretném meg lepni ezzel. Nem akarom oda adni előbb neki! van ötlet ész érvre mit mondjak ne vásároljon még egy ugyan olyan telefont?

2014. dec. 4. 01:30
 1/6 anonim válasza:
A januári leárazás jó ötlet, vagy tedd hozzá hogy szeretnél majd nézni te is egyet akkor és kikérnéd a véleményét ezért majd együtt menjetek el megvenni.
2014. dec. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Vagy hogy megmondod neki hogy neked is kell egy. És együtt megveszitek akkor hátha lesz valami kedvezmény és hogy olyan díjcsomagot választotok hozzá amivel olcsón tudtok egymással beszélni vagy ingyen. Mert vannak ilyenek.


Amúgy milyen telefon?

2014. dec. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amúgy ha mégis vesz egyet addig akkor lesz neked is egy új telefonod. Esetleg odaadjátok egy.ásnak egymásét :D
2014. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg okosabb lenne megmondani, hogy vettél neki egyet.
2014. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

Szerintem is mondd meg,nem tudhatod,hogy nem megy el egyedül megvenni.

Ugyanez volt nekem idén parfümmel :/

Úgyhogy nem nagyon lesz meglepi,de legalább nem lesz kettő ugyanolyan.

2014. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy xcover 2 vettem. koszi a tippeket :) de nem mondom meg csak legvegso esetben :)
2014. dec. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!