Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak, vagy mit illik...

Melinda- kérdése:

Mit adjak, vagy mit illik adni a barátomnak ballagásra? (középsuli)

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal..és nem tudom sor kerül-e arra, hogy meghív a ballagásra vagy sem(ugyebár együtt maradás stb.)..de úgy gondoltam ha meghív és várok ezzel a kérdéssel, akkor csak várok és várok mire azt veszem észre, hogy csak pár nap és nincs számára semmim. Igazából azt sem tudom, hogy illik, vagy mit illik. Én 15.

2015. jan. 4. 22:40
 1/4 anonim válasza:
Pénzt, de mondjuk az nem olyan személyes .
2015. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de az nem inkább családon belüli szokás..esetleg távoli rokonok, család barát szokta/szokták adni? Esetleg egy csokor? Vagy valami személyesebb, de mi?
2015. jan. 17. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg egy nyaklánc? Én pl imádom a nemesfémekből készített ékszereket. Vagy karkötő, amibe belegravíroztat-tatod a nevét
2015. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy guminőt :D
2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!