Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a lányomnak születés...

Mit adjak a lányomnak születésnapjár?

Figyelt kérdés
A lányom most lesz 12 éves és nem tudom,hogy mit adjak neki gondoltam csillámtetoválásra de kérnék meg ötleteket
2015. márc. 20. 17:57
 1/7 anonim válasza:
100%

12 évesnek csillámtetkó? :D ne már, szegényke 12, nem 5! :))

Egy szép táska, amivel lehet nagylányoskodni, vagy új ruha, annak mindig örülnek a lányok. Én mondjuk annak örülnék, ha elvinne valaki megnézni a moziba az új hamupipőke filmet, pedig 28 vagyok :D

2015. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is "nagylányos" dolgot.
2015. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Táska nagyon jó ötlet!!

Ez a hülye alkarra akasztós, menő fajta, ami nagyon nagylányos, trendi, de szerintem elképesztően kényelmetlen.

Vagy valami áruházba utalvány, hogy együtt elmehettek shoppingolni.

2015. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első, az tesómnak 23 évesen volt csillámtetkója. :)


Szerintem kérdezd meg. Magamból indulok ki: nekem lehetetlenség lenne mondjuk táskát venni. Még aki a legjobban ismer, az se tudná, milyen tetszene.


Szerintem vidd el vásárolni, hogy kiválaszthassa azt, ami tetszik neki.

2015. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könyv, parfüm, ruha, cipő... te ismered, neked kell tudni mit szeret. Az én 12 éves unokatestvérem pl imádja az állatokat, úgyhogy mindig valamilyen állatos tudományos könyvet kér, vagy valamit a növényekről...szereti még a körömlakkokat úgyhogy játéküzletben kapható körömdìszítő játékokat is imádja. Amivel szeret játszani az a pexeso, Gazdálkodj okosan, darts. Rajzolni is szeret úgyhogy most egy komolyabb rajzszett került fel a kívánságlistájára.
2015. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Egy tasak tampont.
2015. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat szerintem elmegyünk soppingolni és ott választhat amit szeretne akár táskát is
2015. márc. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!