Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretnék venni a barátnőmnek...

Szeretnék venni a barátnőmnek ajándékba valami ékszert kérdeztem hogy milyennek örülne vagy tetszik neki de azt mondta mindegy csak jó drága legyen?

Figyelt kérdés

most lesz a második hónapfordulónk gondoltam hogy meglepem valami gyémánt fülbevalóval meg valami szép gyémánt nyaklánccal (gyűrűt nem akarok mert az félreérthető)

na most nézegettem az árakat, amik tetszettek az kb kijönne 700-800 ezer ft-ból

a kérdésem főleg a nőkhöz szól hogy szerintetek ez már eléggé drága ahhoz? (és szép nagy gyémánt van mindkét fülbevalóban meg a nyaklánc közepén is, és egy 22 éves lányról lenne szó ha számít valamit)


24/F


2015. máj. 9. 14:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
83%
Azért gratulálok az "egészséges" szemléletedhez, amivel a lenézed a nálad szegényebbeket...
2015. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

már ne is haragudj kedves utolsó de nem tudom miből gondolod hogy lenézem a szegényeket? :O

Sose néztem le a szegényebb embereket.. és a hajléktalanoknak is mindig adok pénzt ha kocsik között mászkálnak és bekopognak (nem tudom ez miből jött le neked mert direkt oda is írtam hogy "nem azért")

2015. máj. 9. 15:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűű.. a 11-es komentelő megmondta a tutit!


De hagyjuk, az ilyen pénzeszsákok mind nagyképűek egoisták, önzők és nyilvánvalóan csak a pénzesekhez vonzódnak, hogy a pénz is biztos helyen maradjon! De azért remélem szerelem is van ott és nem csak az érdek miatt vagytok együtt! :)

2015. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
A kérdesedre válaszolva : "...egyébként meg nem is járnék olyan lánnyal aki szegényebb vagy túlságosan középosztálybeli..." Nos ezért. Neked kellene normálisabban gondolkozni kicsit. Tudod, mi nők nagyon szeretjük a szép ékszereket, de én például jobban tudok örülni egy meglepetés-vacsorának, amit a pasi csinál, egy szál virágnak, ami az ágyamon hever.... Nem az érték a fontos, hanem hogy érezzük, a pasi odafigyel ránk, fontosak vagyunk neki. Hidd el, ha ilyen buta vagy, hogy 2 hónapos kapcsolatban már gyémántokat vásárolgatnál, akkor a gazdag nő is ki fog használni.
2015. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Különösebben nem érdekel a gondod, problémád, mert tőlem aztán azt veszel amit csak akarsz, de azért visszakérdeznék:

Ha 2 hónap után közel 1 milliót költenél a leányzóra, akkor a 25. házassági évfordulótokra mennyit terveztél költeni?

Esetleg Európát, Ázsiát vagy Ausztráliát szeretnéd addig megvenni és a "lábai" elé tenni?

2015. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

vacsorázni minden héten elviszem egyszer minimum virágokat is szoktam neki venni meglepetéssszerűen főelg amikor nem számít rá akkor jó érzéssel tölt el amikor látom a szemében hogy mennyire örül neki :)


még egyszer kihangsúlyozom hogy NEM 2 hónapja ismerem hanem 10 éve és azelőtt barátok voltunk (bár 4 évet nem találkoztunk mert én máshol tanultam mint ő)

és nem értem ezt amiket a válaszolók írnak hogy ti anná drágább ajándékot vesztek minél régebbóta vagytok együtt?!


(A másik már csak azért se használna ki mert ő nem olyan nevelést kapott ő egy elég úgymond több generációs uri családból származik..

Én nem, nekem a szüleim még szegények voltak amikor fiatalok voltak, és pont ez miatt sem nézek le senkit se a vagyoni helyzete miatt mert engem is erre neveltek)

2015. máj. 9. 15:26
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, polgárpukkasztó kérdés. Ennyire nincs programod, hogy ezzel töltöd a szombatodat? Szánalmas! :D
2015. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
67%
Nagyon jó ötlet okos gyerek vagy.Az ilyen verebek csajait szoktàk jól megpumpàlni .
2015. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Együtt vagytok még?

Mit kapott félévre? Yahctot? :D

2015. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!