Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk, férfiak, ti örülnétek...

Fiúk, férfiak, ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Saját kezűleg varnék egy ilyet:

[link]


A barátomnak lenne ajándék, aki 24 éves.


22/L


2015. okt. 18. 11:59
 1/7 anonim válasza:
Igen. F30
2015. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én stílusomhoz ez kicsit gyerekes, nem valószínű, hogy a barátnőm ilyet adna nekem, de azt értékelném, hogy sajátkezűleg csinált valamit.


27F

2015. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nyilván nem azért adja,hogy játsszál vele. XD
2015. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnék vele mit kezdeni, és a baglyokért sem vagyok oda. Szóval furcsállnám, ha ilyet kapnék.

Egyébként értékelem a jó ötleteket és a saját kezűleg készült dolgokat is. Nekem egyszer a barátnőm a tabletemnek varrt egy tartót. Annak örültem nagyon.

2015. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a gyerekes ajándékokat. Vegyél/készíts valami olyat, amit használni tud. (És ne fotóalbumot). Ha meg nincs ötlet, akkor valami olyat, ami elfogyaszthat.
2015. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Iszonyatosan gyerekes és naív,azonfelül,hogy nem férfinak való.Sajnos ez jellemző a mai fiatal korosztályra....
2015. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te ismered a barátodat. Vannak akik örülnek az ilyennek, vannak akik nem. Én oda meg vissza vagyok ha a barátnőm ad nekem valamit, amit a saját kezével készített. Számomra azt jelenti, hogy különleges vagyok számára, azt szüröm le az ilyen ajándékból, hogy gondoskodó és számítok neki annyira hogy a szabadidejét (amit nem velem tölt) azt is arra használja ki hogy nekem alkosson valamit. A saját keze által készített dolgok mindig a szobám élességei és általában jól látható helyre kerülnek. :3 Sok sikert ;)
2015. nov. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!