Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudom még korai, de szerintete...

Tudom még korai, de szerintetek mi lenne a megfelelő karácsonyi ajándék a páromnak? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Már közel 9 éve együtt vagyunk és úgy érzem nagyon sok lehetőséget kilőttem az évfordulók,névnapok, születésnapok és egyéb ünnepek alkalmával. Mindenképpen valami tárgyat szeretnék neki adni (már kapott ékszert,órát,közös fotózást,welness hétvégét)


Amit érdemes tudni például, hogy nagyon szereti a hondás dolgokat. (de van bögréje,pólója,pizsamája,kabátja)

Párom amúgy 24 éves.

Kérelek titeket adjatok pár ötletet vagy csak írjátok le ti eddig mit kaptatok adtatok a párotoknak. A karácsonyi szex és egyéb hasztalan válaszok nem érdekelnek.



2015. nov. 9. 21:17
 1/3 13trakilandini válasza:

Vegyél neki egy Honda motort/autót annak biztos örülne :)



De nézzél körül a lakásba amire vágyik, vagy csak menyetek el a városba és ha lát valami király dolgot és tetszik neki, egyedül elmész és megveszed

2015. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát sajnos Honda motorra és autóra nincs pénzem, valami egyszerűbbet és 5-10 ezer forint közöttit szeretnék neki adni.
2015. nov. 26. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél szerintem bonbont, ha nem allergiás rá, vagy menjetek wellnessezni szerintem; aztán hát nem tudom, én a magam részéről megbeszélném a párommal, hogy ne ünnepre ajándékozzunk így görcsösen, hanem amikor meglátunk valamit, aminek a másik biztosan örülne, és telik is rá, akkor azt megvenni és elhozni neki; vagy ha úgy gondolja az ember, hogy meglepné a másikat valamivel, mert ugyebár az év többi napján is szeretjük egymást, meg így nem kell görcsölni, hogy "Úristen, mit vegyek?"
2015. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!