Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Eljegyzésre ajándék ötletek?

Eljegyzésre ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Sógornőmék eljegyzése karácsonykor lesz. Olyan ötletekre lenne szükségem, aminek nem nagy az anyagi vonzata, de mégis frappáns egy ilyen alkalomra és maradandó.
2015. nov. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép fényképkeret vagy fotóalbum, ha van jó képed/képeid róluk akkor nagyobb fotó is lehet vagy fotókönyv. De alapvetően nem szoktak szerintem eljegyzésre ajándékot adni.
2015. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pff mi nem kaptunk eljegyzésre ajándékot az csak az esküvőn szokás. Ha meg akarod őket lepni akkor csapj nekik egy eljegyzési ebédet.
2015. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szoktak venni semmit? Már olyan sok helyen hallottam. Nekem ez furcsa, bár mi sem kaptunk semmit, de én úgy érzem, hogy ilyenkor illik adni azért valamit.

Természetesen anyósommal együtt csináljuk nekik az ünnepi vacsorát és a tortát.

2015. nov. 19. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
az bőven elég, majd az esküvőre adtok valami szépet
2015. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!