Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 2 nap alatt hogy váltsam meg...

2 nap alatt hogy váltsam meg a világot? /karácsonyi készülődés, stb/

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy anyukám szenteste előtti héten folyamatosan, megállás nélkül dolgozik, egyszer egyben 36 órát is, és ő nem tud semmit se csinálni úgymond, itthon se lesz. Énnekem jövőhét pénteken van vége a sulinak, addig a félév előtti TZ-k miatt el vagyok havazva, viszont egy hétvége alatt kellene 6 féle süteményt sütnöm, 2 kiló diót pucolnom, függönyt mosni, letörölgetni mindent, kimosni,kivasalni mindent,vendégágyneműt is, stb.. ajándékokat csomagolni, mindezt úgy, hogy egy örökmozgó megállíthatatlan kétéves kislánnyal vagyok. a kérdés mindössze annyi: HOGYAN?

2012. dec. 15. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gondolj ki egy fontossági sorrendet, és ez alapján haladj szépen sorban. És nem tragédia, ha nem sikerül mindent megcsinálnod. Ne akard "megváltani a világot", és ne akard, hogy minden tökéletes legyen, a karácsony nem erről szól. Örülj annak, hogy együtt vagytok és pihenjetek! :)
2012. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok (pl a diópucolás) amit előbb is meg lehet csinálni, akár több nekifutásra is. Ilyen az ajándékcsomagolás is. Gondolom nem az utolsó két napban szerzed be az összes ajándékot. Ha még nincsenek meg, akkor szerezd be addig, hogy ne akkor legyen ezzel is gondod, ha pedig megvannak, akkor csomagold be őket előre, ennyivel is több időd lesz abban a két napban.

A másik, nem értem miért kell hatféle süti.

Szerintem bőven elég kétféle is.

Néha sajnos be kell látni hogy nem fér bele egyszerre minden az ember idejébe, és lejjebb kell adni az elképzelésekből.

2012. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fogd be a lányodat diópucolásra, amíg sül egy süti/a ruhák mosásban vannak csinálhatod a többi dolgot... valahogy így :D
2012. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha van olyan barátod, akkor megkérheted hogy ha tud segítsen valamiben.

Pl a diót nekem évek óta egy barátom pucolja. :)

2012. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én középsulis vagyok, nekem is rengeteg a dolgozat stb. De én nagyon szeretem a karácsonyi készülődést!!
2012. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as szerintem te nem értelmezted jól a kérdést., és a 2 éves kislány a húgom, nem tudom hogy gondoltad, hogy egy 2 éves fog diót pucolgatni.. nem tudunk a dolgoknak alább adni, ugyanis sz egész család ide fog csődülni ... :Imajdnem minden nap fél 5 körül érek haza /ha nem később/ és utána még tanulhatok, majd kilenckor hullafáradtan ágynak esek..szóval az ajándék csomagolást még talán, de mást nem nagyon tudnék belepréselni az időmbe, pláne, hogy a szépen kitakarított lakás 2 nap múlva a semmibe vész..
2012. dec. 16. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért vész a semmibe?

Ismerősök,barátok,esetleg rokonok segíthetnének,kérj meg valakit,valakiket.Nem hiszem hogy senki nincs a környezetedben aki ne segítene,ígérd meg nekik hogy az adósuk leszel vagy valami.

2012. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé laksz?
2012. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!