Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 50 éves irodalomkedvelő...

Stevy kérdése:

50 éves irodalomkedvelő édesapámnak milyen könyvet ajánlotok karácsonyra a fa alá?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen stílusú könyvelet kedveli ne is kérdezzétek ennyit tudok, hogy szereti az irodalmat. Valami szép borítójú könyvre gondoltam ami mint maga csak könyv is jól mutat de persze a tartalma is fontos. Előre is köszönöm a tippeket édesapám nevében is! :)
2015. dec. 13. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Imeri Dragoman Gyorgy muveit? Mai magyar iro, de konyveit rengeteg nyelvre leforditva az egesz vilagon ismerik, egyik muvebol/feher kiraly/ Angliaban forgatnak filmet parades szereposztasban. Ha irodalom kedvelo es meg nem talalkozott vele batran ajanlom.
2015. dec. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért így nehéz ajánlani, ha azt sem tudod, mit szeret. Szerintem nézd át a könyvespolcát, hogy kb. milyen stílusú könyvei vannak. Bármelyik könyvesbolt honlapján tudsz keresni könyveket téma alapján. Így azt is el tudod kerülni, hogy olyat vegyél, ami már megvan neki.
2015. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Borító alapján könyvet elítélni/ megítélni nem szép dolog... :D


Így tényleg nehéz, hogy nincs meg a stílus, de ajánlok:

Esterházy Péter: Esti (Tulajdonképpen Esti Kornél adaptáció saját elemekkel)

Tóth Krisztina: Vonalkód ( Novellák egy kamasz és egy gyermek nézőpontjából a gulyáskommunizmusban)


Na, hát azt hittem több fog beugrani, amikor elkezdtem, de úgy látszik nem megy.

Kortársakat javasoltam, mert ha irodalomkedvelő, akkor a klasszikus irodalom gondolom megtalálható a házi könyvtárában.

2015. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!