Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek édesapámnak karácso...

Mit vegyek édesapámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Vállalkozó, elég jól keres azért ami tetszik neki azt rövid hezitálás után általában megveszi, ezért elég nehéz neki jó ajándékot találni. Könyvet nem olvas, alkoholt nem iszik, nem érdeklődik a művészetek iránt, és nincs hobbija - csak a munkája.Anyával tavaly képeket kaptak karácsonyra amik korábban rólak készültek a nyaralásokon.(szóval ez is kiesik).

Nem szereti a kézműves vagy formatervezett dolgokat sem. Régebben bakelit lemez lejátszót is kapott- azt sem használja pedig sok régi lemeze van.


Mit lehetne adni neki? én arra gondoltam hogy kitakarítom a munkás kisteherautóját (nagyon koszos belülről) és kapna egy óratartó dobozt (sok órája van, de szana-szétt vannak)



2015. dec. 1. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jókat tálaltál ki.

Esetleg kedvenc süteményét elkészítheted, enni csak szokott :D

2015. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egy gesztus, hogy gondolsz rá, jobb, mint bármilyen ajándék. Az autótakarítás nagyon jó ötlet, meg a doboz is jól hangzik. Esetleg személyesebbé teheted felirattal, gravírozással.
2015. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én apukám hasonló beállítottságú, mint a Tiéd.

Az idén masszázsutalványt fogok venni neki egy közeli szalonba.

2015. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!