Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek édesapámnak névnapj...

Mit vegyek édesapámnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten lessz apukámnak a névnapja tudnátok ötleteket adni mit vegyek neki?

2016. márc. 16. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a névnapokból nem csinálunk nagy ügyet. Egy üveg italt vagy édességet adunk egymásnak.
2016. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Születésed óta nem találkoztál vele, hogy annyira semmi ötleted nincs, hogy idegenektől (akik jó eséllyel még soha nem találkoztak apukáddal) kérsz tanácsot? Apukád helyében ha ezt megtudnám, én megmondanám, hogy így inkább ne is adj semmit, mert az egésznek a lényegét, és értelmét nem fogod fel.

29N

2016. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen járgányt

[link]

2016. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó könyvet és süss neki valamilyen sütit, amit szeret.
2016. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%

3-as! Honnan tudod, hogy faterjának van jogsija. Ezzel a vacakkal, meg még a kiskertbe sem lehet kimenni, max az Autobahnon lehet vele közlekedni.


Egyébként szerintem egy jól kiválasztott, apukád ízlésének megfelelő (édes-száraz, fehér-rozé-vörös) borral nem lősz nagyon mellé. Meg valamivel olcsóbb is mint az a csotrogány. Egész jó borokat lehet kapni viszonylag korrekt áron.

2016. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm már meg is van rozét szeretnék venni neki!:)
2016. márc. 16. 15:47
 7/7 anonim válasza:
Szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni!
2016. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!