Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kozeleg anyum szulinapja es a...

Kozeleg anyum szulinapja es a parommal egyutt szeretnenk ajit venni ilyenkor mit szokas? 17/L

Figyelt kérdés

#Szulinapiajandek
2016. máj. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamit, ami összeköt Titeket. Ha voltak közös élményeitek és meg lettek örökítve képekben, videókban azt összevághatnátok és kiírjátok egy lemezre, mellé egy képeslappal. Hidd el, nagyobb értéke van, mint egy turmixgépnek, vagy hasonlónak.
2016. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mi az az "ajit"?
2016. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ajándék:D
2016. máj. 24. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok rossz indulatú lenni, de 17 évesen felesleges a "pároddal" venni ajándékot közösen.

elég szerintem, ha te adsz ajándékot. a barátod ha szeretne,akkor visz egy csokor virágot .

de közös ajándék szerintem még korai. párok akkor szoktak így ajándékozni,hogyha már együtt laknak,esetleg férj-feleség státuszban vannak és mennek haza a szülőkhöz ajándékot adni.

de így még szerintem felesleges és korai. persze ti tudjátok.

szerintem egy házi készítésű torta is elég. de ha tényleges tárgyi ajándékot akartok, akkor valamilyen háztartási eszköz jó ötlet lehet. vagy ékszer/ruha/kiegészítő, ha szereti anyukád az ilyeneket. akár smink cucc is,hogyha használ anyukád.

2016. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az én lányom csak egy évvel idősebb, mint te, de, hogy is mondjam... furcsállnám, ha a barátjával közös ajándékot adna. Mármint persze hogy örülnék, és kedvelem a srácot is, de valahogy nem ugyanaz. Ő a lányom, és attól még, hogy barátja van, különálló személyiség, nincsenek összenőve. Nem tudom, hogy érted-e, amit mondani akarok. A lényeg, hogy természetesen örülnék bárminek, egy darab szív formájú kövecskének is, amit az utcán talált és én jutottam eszébe róla, de azt az én lányomtól szeretném kapni, nem pedig egy idejekorán összenőtt tinédzser pártól... :S
2016. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én is 17 vagyok, 3 év alatt mióta együtt vagyunk a barátommal mindig egy szál virágot vitt anyu szülinapjára

mi meg a húgommal összedobtunk valami ajándékra:)

2016. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párod vigyen neki egy csokor virágot, te pedig vegyél neki valamit, amit tudod, hogy szeretne és persze amennyit megenged a zsebed.
2016. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Ari lenne, ha becsomiznád az ajit.
2016. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Michail Mendoza válasza:
Hát én most olyan depi lettem,hogy mindjárt öngyi leszek.
2016. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!