Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Első közös újonnan vásárolt...

Első közös újonnan vásárolt lakásunkba milyen ajándékot vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Születésnapja lesz, most vásároltunk lakást és már meg van az ajándéka, de arra gondoltam, hogy meglepem valami aprósággal mellé a közös lakásunkba, és (mivel még nem költöztünk be) ott adom oda.

Welcome home-os lábtörlőn kívül más nem jutott eszembe :( :)

Közös képre is gondoltam, de abból is már rengeteg van.

Van valakinek valamilyen ötlete? :)



#ajándék #lakás #születésnap #születésnapi ajándék #első közös lakás #lakásavató ajándék
2016. szept. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
valami olyat, ami a hobbijának megfelelő
2016. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyetértek az előző válaszolóval, illetve, ha nyitott rá, hogy együtt vásároljatok pl ikeában, butlersben stb, mit néz meg, mire tesz olyan megjegyzést, hogy szeretné...
2016. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat, amit ő szeretne, szóval szerintem ne egy lábtörlőt. Pl. furán hangzik, mert nem férfi téma a vasalás, de a férjem a zoknit is kivasalja minden reggel, nem lehet erről lebeszélni, ezért én egy nagyon jó minőségű vasalót vettem neki. A múltkor pedig egy nagyon szép kicsi, fiókos tárolót, mert folyton kidobálta az előszoba polcra a kulcsait, aprót, stb., nem tudta hova tenni ezeket. Figyelj oda, h mire lenne szüksége.
2016. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozos lakasba nagyon odavalo ajandek egy altalad hazi sutesu kenyer, egy szep gyekenykosarban, leboritva egy szep koyhakendovel. Ez az otthon melegere, a kozos kenyerre, az osszetartozasra utal. Persze csak akkor, ha a parod fogekony az ilyen erzesekre.
2016. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább valami kisebb személyes ajándékot adj neki (mivel ahogy írtad a lényeg mar megvan ;)) ne ilyen kenyeret meg lábtörlőt (vagy valami viccesebbet)
2016. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!