Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékokat csináljak/v...

Milyen ajándékokat csináljak/vegyek a családomnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék a családomnak valami viszonylag olcsó (úgy 2000Ft-ig) vagy olyan ajándékot amit én csinálok. Amit a családunkról tudni kell:

Anyából, Apából, két nagymamából, egy keresztanyából és egy bátyóból áll a családunk.

Anya:

42 éves. Szeret sütni-főzni. Nem a nagyon édesszájú fajta, de a fincsi sütiket imádja. Ügyvéd. De nem az a mogorva, hanem kedves az ügyfeleivel is. Szeret szépítkezni, de nem ken magára mindenféle szert, hanem mindennapokban például szinte semmit. Nagyon szeretem Őt...


Apa:

47 éves. Szeret bográcsozni de a sütés nem az ő asztala..:D Kissé finnyás, de ő is a legtöbb dolgot megeszi. Mentős. Nem nagyon szereti a munkáját, mert sokszor az emberek kigúnyolják őket, pedig rengetegszer apáék mentik meg az emberek életét. Borzasztó vicces! Nagyon szeretem Őt...

1. nagymama

Szereti a virágokat, szeret sütni, főzni nem annyira. Kertes házban él,sok-sok virággal. Kicsit már nagyot hall, ami néha kissé idegesítő, de ettől függetlenül nagyon szeretem Őt...


2016. nov. 5. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Folytatom:
2016. nov. 5. 16:35
 2/4 A kérdező kommentje:

2. nagymama:

71 éves. Egy kertes házban él ő is. Sok kutyája van. Nagyon finomakat főz. Még mindig dolgozik, gyógyszerészként. Nagyon szeretem Őt...


A bátyám:

15 éves. Mivel kamasz, kissé hülye, de ettől függetlenül nagyon jól elvagyunk!! :'D Lovagol versenyszinten. Sokszor veszekszünk, rengetegszer egymást keverjük bajba..:'D Nagyon szeretem Őt...


Én:

13 éves vagyok. Én is lovagolok versenyszinten. És IMÁDOM a családomat!!!!!!


Kérlek Titeket rendes válaszokat adjatok!

2016. nov. 5. 16:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj és kihagytam a keresztanyát.

Keresztanya:

47éves. Tanár. Mivel nincs gyereke, ezért minket a tesómmal úgy szeret, mintha a sajátjai lennénk. Szinte mindent megkaphatunk, mikor vele vagyunk. Bármit megadna értünk. Szereti a vicces dolgokat. Megértő. Nagyon szeretem Őt...

2016. nov. 5. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomtass ki családi fotókat és azokból készíts naptárat. A neten sok oldalt találsz, ahol segítenek ebben.

Nekem is nagyon szeret sütni az anyum, úgyhogy neki receptkönyyvet készítek. Nyomtatok képeket is hozzá, esetleg rajzolok, keresek a neten jó recepteket és ezt összefűzöm egyy könyvvé:) Vagy önthetnél karácsonyi illatgyertyát, ha valaki szeret olvasni akkor neki könyvjelzőt, mellé házikészítésű bonbont. Vagy egy csomag szépen kidíszitett mézeskalács. Meg ha valaki szeret fürdeni, akkor fűrdőbombát is készíthetsz. Youtubon is vannak róla videók, és mondjuk lehetne fahéj illatú egy kis arany csillámporral, így meglenne a karácsonyi hangulat. Vagy régi kicsi befőttesüvegekből készíthetnél mécsestartót úgy, hogy kidíszíted.

2016. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!