Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyósomnak az ünnepre?

Figyelt kérdés
Valami különlegesre gondoltam !

2016. nov. 27. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különböző ásványokból készült karkötők, amik személyiség-függők, az eladók általában értenek hozzá, ha leírod, hogy milyen az anyósod, esetleg milyen jegyben született, pozitív hozzáállású-e, milyen problémával küzd mostanában, melyik az az ásvány, ami segíthet neki :) Én is pont ilyeneket készülök venni az Anyósomnak, és a két sógornőmnek :)
2016. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja igen,bocsi, az lemaradt, hogy nyakláncot is lehet kapni ugyanígy.
2016. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ijensmit nem hord , de sokat segitettek minket es valami szep ajandekot akarok venni
2016. nov. 27. 10:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért segíts már valamit, mondj róla valamit, vagy legalább határozd meg az összeghatárt.
2016. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, igaz, nem sokan hordanak ilyesmit.
2016. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ugy 7000 forintra gondoltam kb ! maximum ! parfumje van mar , nippek vannak , stb,,
2016. nov. 27. 10:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát az nem annyira sok, így sok ötletem kilőve. Lakberendezési holmik? Szép váza, duplaoldalú pléd, pohár vagy tányérkészlet?

Vagy lehet valami személyes, pl egy jó kép bekeretezve.

Ha hord ékszert, akkor lánc vagy medál.

Ruházatot nehéz másnak venni, de talán egy Pashmina sál?

2016. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csináltass fotókristályt, vagy vászonképet saját fényképből. Lehet családi kép, vagy anyósék esküvői képe, anyós unokákkal (ha vannak) stb.


[link]

[link]

2016. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Enis valami személyeset csináltatnak. Mi idén fotoalbumot adunk,de adtunk mar bogret fotóval, parnat. Idén olyat próbálok ami jó lenne karácsonyi dekorációnak is.
2016. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg személyre szóló falinaptár, családi - vagy amit szeret - képekkel, amiket te választasz ki neki.
2016. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!