Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek anyának karácsonyra?

Rol1203 kérdése:

Mit vegyek anyának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit kitalálni, ebben kérném a segítségeteket. kb 10 000ft om van rá. Tablete, telefonja és ezeknek a tartói megvannak. Táskája van, konyhai eszközöket nem szereti. Hajformázó eszközöket már mindet megvettem neki előző karácsonyokra. Arcszaunára gondoltam még de azt annyira nem szeretné. Ciipőt, ruhát nem szeretnék neki venni mert az elég bonyodalmas és könnyen mellé lehet nyúlni. Pénztárcája is van.

2016. dec. 18. 11:41
 1/6 Sátánka2001 válasza:
valami dísz? manő vagy ilyesmi?
2016. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sátánka2001 válasza:
*manó
2016. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát.... ilyen kis ajándék tárgyat már vettem de valami komolyabbra gondoltam. Ami még kijönne 10 000 böl. Névnapjára vettem az ajándéktárgyat (Éva ezért karácsonykor van a névnapja is).
2016. dec. 18. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikai cuccok vagy könyvek? Egyébként azért mert van táskája, miért ne kaphatna egy másikat, ami más stílusú? Nekem van jelenleg 9 táskám amit hordok, de nagyon örülnék egy tizediknek. De mindegy, ez csak mellékes volt.
2016. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van valami hobbija? ahhoz kapcsolódóan valamit?

vagy valami konyhai eszköz?

ha személyesebb dolgot szeretnél egy szép ékszer?

pulcsi, táska, kesztyű, sál?

2016. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Virág és elvihetnéd operába/ színházba vagy bárhova, amit kedvel.
2016. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!