Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék barátomnak karácsonyra? 18/L

Figyelt kérdés
olyan szinten nincs ötletem, hogy az már durva. Teljesen ötlettelen vagyok, hogy minek örülne, mert hát valljuk be, egy fiúnak nehezebb ajándékot venni. 8000ft körüli összeget szánnék az ajándékra (nem azért mert nem érdemel többet, hanem mert nem keresek és ez is húzós összeg felénk). Amit tudni kell róla, hogy szeret motorozni (cross), szereti az autókat (szerelgetni is meg minden, de a szerszámkészlet nem jó, mert mindene megvan kb)
2016. dec. 21. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen híresebb kocsis vagy motoros magazint, vagy kölnit, pénztárcát, karórát, vagy kereshetsz egy motoros pólót is szerintem :)
2016. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En apukámnak nivea after shave balzsamot vettem , de lehet kapni ilyen csomagokat a dm-be, rossmamba, meg van egy olyan is ami olyan mint egy szerszámos láda csak fèrfi kozmetikumokkal. Szerintem egy olyannak orulne :)
2016. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!