Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ballagási ajándékot...

Milyen ballagási ajándékot vegyek az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
20-an vagyunk az oaztályban. Lányoknak meg fiúknak mit ajanltok?

2017. márc. 16. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül csak jelentéktelen kacatokat tudnánk ajánlani. Honnan tudjuk, hogy a 19 másik ember mit szeret? Táblacsoki meg virág szintű dolgoknak nem sok értelme van. Amúgy manapság szokás MINDENKINEK ajándékot venni? Inkább legyen az az ajándék, hogy összedobtok 20an pénzt amit vackokra költöttetek volna, és elmentek belőle bulizni egy hatalmasat.
2017. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én tavaly ballagtam, és csak a barátnőimnek vettem ajándékot. Akikkel rosszban voltunk vagy csak szimplán jóban, azoknak semmit nem ajándékoztam.
2017. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a töknek kell minden hülye alkalomra valami értelmetlen ajándék, sose fogom megérteni.

Akit ismersz annak adhatsz ajándékot, de azt meg te tudod minek örülne. Már ha tényleg ismered.


Én is inkább azt javaslom dobjátok össze a pénzt egy nagy bulira.

2017. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mi kulcstartót csináltattunk, az egyik oldalára a kezdés és a végzés dátuma, a másik oldalra meg a suli címere került. De nem egy ember vette, hanem összedobtuk rá a pénzt,és mi ritka jó osztály voltunk, semmi klikkesedés vagy szemétkedés.
2017. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!