Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apóanak ajándékötlet? Fontos

Apóanak ajándékötlet? Fontos

Figyelt kérdés
Apósom most fog nyugdíjba menni.tőlem kértek tanácsot a munkatársai hogy milyen ajándéjot vehetnének neki búcsúzoul.de nekem ötletem sincs.tudnátok segíteni?
2017. márc. 23. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ki ismeri jobban az apóst? Te, a kollégái vagy mi? Javasolhatok egy 25 ezer forintos pezsgőt vagy bort, de ha antialkoholista például, vagy nem szereti, nem sokra mész vele.
2017. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem iszik!mindene meg van.én osmerem jobban de én sem tudok tippet adni.
2017. márc. 23. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hamar a párod. Ő biztosan tud valami okosat mondani.
2017. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Talán valami dísz a kertbe,vagy a házba? Esetleg ruha nemű, porcelán dísz, vagy akár kaja? :D
2017. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nyugdíjba vonulós buli esetleg? Tortával, szendvicsekkel, pogácsával, stb?
2017. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szereti a munkahelyét és a kollégáit, akkor valami olyan dolog, ami emlékezteti őt rájuk később is. Pl. egy kép a kollégákról valamilyen elegánsabb keretben.
2017. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira nehéz ez egyébként, mert vélhetően amit szeretett volna, már beszerezte magának, amije pedig nincs meg, de szeretné, az nem a kollégák összedobott pénzéből lesz meg. Ilyenkor jöhet jól egy ajándékutalvány, legyen az ruha, étterem, vagy utazás. Ha nyugdíjba megy, mondjuk adhatnának neki egy Wellness hétvégét. Nem tudom, mennyi a keret, de ha nem is az egészet fizetik még úgy is jó lehet. Nem akarok reklámozni, de ha rákeresel így Google-ben, hogy ajándékutalvány, már sok hasznos tippet fogsz találni.

Egyébként az én taktikám az, hogy ha valakinek nem tudok frappáns ajándékot venni, aminek biztosan tudom, hogy örülne, akkor nem is görcsölök rajta, hanem veszek egy üveg jó bort, és annyi. Ha nem is szereti, nem issza meg, legfeljebb továbbajándékozza. A bor ez esetben bármivel behelyettesíthető.

2017. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
Nagypapám egy festményt kapott. Olyan helyre rakta ki hogy mindenki lássa és büszkélkedett is vele hogy ezt a nyugdíjba vonulására kapta.Mondjuk nem biztos hogy ez mindenkinek tetszene, de ő nagyon örült neki
2017. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Pasiknak alapban is nehéz kitalálni mit vegyünk. ( sima névnap )

Festmény jó ötlet.

Szép falióra.

De hát a kollégái is ismerik az ízlését az apósodnak.

2017. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!