Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nászajándéknak, gravírozott...

Nászajándéknak, gravírozott üveg megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Testvéremnek lesz esküvője.

10 éve együtt vannak a párjával.3éve együtt laknak. Háztartási gépet nem szeretnék mert szerintem mindenük megvan.

Az jutott eszembe ,hogy egy üvegtáblára rágravíroztatni az arcukat és alá az évszámot, meg talán valami esküvős idézetet az egyik felső sarokba.

Ez az ajándék mégis teljesen egyedi lenne.

Mi a véleményetek róla?


2017. ápr. 6. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%

Jó ötlet.

:)

Meg szabad tudni legalább az "idézetet"?

2017. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyedi max azért, mert senki másnak nincs a testvéred feje valami üvegcuccra gravírozva.

De ötletes, vagy kreatív? Nem...

Kicsit gondolkodj még.

Mi a hobbijuk? Kedvenc étterem ahova ritkán jutnak el? Kedvenc üveg bor? stb stb

2017. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
20%

Nekem ez nagyon tetszik: [link]

Persze ez nem nagy dolog, de hihetetlenül ötletes és személyes. E mellé még adhatsz nekik egy ajándékutalványt pl.

2017. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
87%

Szerintem gagyi es ha latok olyan olcsonak tunik.

Nem az arra gondolok, csak nem tudom magam mashogy kifejezni.

2017. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Idézetet még nem néztem.

Hobbi vadászat, kutyáik.

Étterembe nem nagyon járnak munkán kívül.

Egy üveg bor ,amit ezresével gyártanak azt miért lenne jobb?(nem kötekedés ,csak kérdezem)

2017. ápr. 6. 23:03
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Ha megfigyeled, nem azt mondtam, hogy "valami bor", hanem KEDVENC bor. Ami lehet akár egy komolyabb, drágább darab is ami már ajándék kategória. Figyelmességre akarok célozni, hogy ha számodra fontos embert ajándékozol, akkor érdemes személyes ajándékot kitalálni, nem sablonosat.


Írod, hogy nem járnak étterembe. Vajon mert nem is akarnak menni, vagy nem jutnak el soha? (gyerekek ha vannak, lehetne rájuk vigyázni + jó étterem)

Vagy nem akarnak költeni rá? Lehet, hogy nagyon örülnének végre egy vacsorának amikor nem kell folyamatosan az étlap árait fejben összeadogatni.


Vadászat/kutyázás témában nem vagyok nagyon otthon.

2017. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Wellneshetvege
2017. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Étteremben dolgoznak. Megtehetnék ,hogy járnak. Nem azért nem mennek.

A bornak még utánna nézek, de inkább a szekrényen végzi az összes amit kapnak, mert nem is isznak.


Wellnesshétvége is jó ötlet.

2017. ápr. 6. 23:41
 9/24 anonim ***** válasza:

Áh ha nem isznak, akkor a bor felejtős. Akkor tovább kell kutakodni, minek örülnének :)

De amúgy a wellness is tök jó, mert sokszor az embernek nincs kedve elkölteni a pénzét, mert inkább félrerakja. De ha már kész ajándékként kapod, akkor bizony nagyon is jól esik néha kényeztetni magad.

2017. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Én nagyon örülnék egy wellnes hétvégének!!!!:)
2017. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!