Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nászajándéknak, gravírozott...

Nászajándéknak, gravírozott üveg megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Testvéremnek lesz esküvője.

10 éve együtt vannak a párjával.3éve együtt laknak. Háztartási gépet nem szeretnék mert szerintem mindenük megvan.

Az jutott eszembe ,hogy egy üvegtáblára rágravíroztatni az arcukat és alá az évszámot, meg talán valami esküvős idézetet az egyik felső sarokba.

Ez az ajándék mégis teljesen egyedi lenne.

Mi a véleményetek róla?


2017. ápr. 6. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%

"Nászajándéknak, gravírozott üveg megfelelő lenne?

Testvéremnek lesz esküvője."


Menj el és örüljetek egymásnak.


Vigyél neki galambot.

Mint az "okos" lány", aki vitt ajándékot és nem is.


[link]


Wellness.

Vicc & még ennél is több.

Nem értem, miért erőltetett ez a Wellnessssss divat.


Olykor a legegyszerűbb a legklasszabb ajándék.


Ez már egyéni ;)

2017. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
81%

Most lesz az esküvőm, én speciel falra másznék, ha a saját arcomat kéne valami dísztárgyon nézni. 1-2 fotó van kint a lakásban, de ennyi.

Nekünk szüleink akartak valamilyen háztartási gépet venni (építkezünk, így az új házba még jól is jönne) de mivel mi külföldön lakunk, megbeszéltük, hogy tegyék félre a nekünk szánt pénzt és költsék repülőjegyre, mikor megszületik a babánk, így meg tudnak minket látogatni. Nincsenek nagyon elengedve anyagilag, így ez egy olyan megoldás, ami nekünk is és nekik is ajándék.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a kommunikáció nagyon fontos, ha tanácstalan vagy. Kérdezd meg őket, mit szeretnének. Tőlünk mindenki kérdezgeti, nekem elég kellemetlen erre válaszolni, hiszen nem várunk ajándékot, fontos, hogy mindenki el tudjon jönni, és velünk ünnepeljenek.

Valami jelképes dolog nem lenne rossz ötlet, ami nem feltétlenül kerül sok pénzbe, de sokat jelent neki(k). Állíts össze egy fotóalbumot pl közös családi fotókkal, én egy ilyennek pl nagyon örülnék, mert sokat jelentene, ha tudom, hogy az öcsém sok időt töltött az elkészítésével.

Ha pl szeretnek teázni, válogass össze különleges teákat és vegyél egy szép teás dobozt, teás készletet, teás boltban (pl Debrecenben a Carpe Diem teázóban tudnak segíteni) kávéval ugyan ez...

De dekorációs tárgy semmiképp nem jó ötlet, ha nem ismered a stílusukat, nagyon nehéz nem mellélőni...

Festett/rajzolt portré szintén rossz ötlet, vannak, akiknek tetszik, de ha nem vagy benne biztos, hogy a tesódéknak tetszene, inkább ne. Én falra másznék tőle... Én festek, sok olyan megrendelésem volt, mikor a srác a csaj festett portréjával akarta meghódítani a kiszemeltjét.... Hát, nálam biztos nem jönne be.

Ha étteremben dolgoznak, nem biztos, hogy egy wellness hétvégére van idejük, engem egyszer a kedvesem meglepett egy kirándulással, alig tudtam megoldani a munkahelyemen (vendéglátás szintén) hogy elengedjenek, mert előtte egy héttel szólt, hogy na akkor meglepi...

kicsit hosszú lett, de remélem segítettem...

2017. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Sokat segìtséget kaptam.

Még kigondolok valamit.

2017. ápr. 7. 17:15
 24/24 anonim válasza:

Szia!

Én kaptam gravírozott poharat, nagyon jó. Főleg ha olyat amiből jó inni. Itt hétköznap használjuk.

Én it találtam még jó ötleteket: [link]

2017. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!