Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nászajándéknak, gravírozott...

Nászajándéknak, gravírozott üveg megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Testvéremnek lesz esküvője.

10 éve együtt vannak a párjával.3éve együtt laknak. Háztartási gépet nem szeretnék mert szerintem mindenük megvan.

Az jutott eszembe ,hogy egy üvegtáblára rágravíroztatni az arcukat és alá az évszámot, meg talán valami esküvős idézetet az egyik felső sarokba.

Ez az ajándék mégis teljesen egyedi lenne.

Mi a véleményetek róla?


2017. ápr. 6. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

A bor akkor is jobb, ha antialkoholisták, mert ha később keresed rajtuk az ajándékod, nyugodtan mondhatják, köszi, elfogyott,

viszont milyen ciki már azt mondani: összetörtük a béna üvegdíszedet, mert nem akartuk tovább kerülgetni azt a giccset?

2017. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

Ha az "egyedire" és "esküvős idézet"-hez ragaszkodsz - elolvastam mások javaslatát.


Az egyedire gondolok, mint ajándék.

(én pl.egy-egy személyes fotójuk alapján lefesteném a tesód is és a párját)

Ha ez nem ok,

akkor pl.

Budapestiek vagytok? ill. Magyarországon éltek?


Javaslom:


Menjetek el ide,


Tropicarium, Budapest, Campona. Nagytétényi u. 37.


Tuti örökre szóló élmény.

Voltunk ott, rá kell szánni fél napot, vigyetek fényképezőt is, pár szendvicset, ásványvizet - mert éhesek lesztek, és elég sok mindent meg kell örökítenetek a fényképezővel.

A Csodák Palotája sem semmi. :)

Nem tárgyak, de klasszak ;)

2017. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Bort már kapott tőlem.

Szinte az egész házukat én burkoltam , ez nem jó ajándéknak ? :)

Valamit kigondolok még.

Köszönöm a válaszokat

2017. ápr. 7. 05:46
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem inkább adj nekik élményt, mint egy giccset. Bocs, de én pl. hánynék egy arcképes gravírozott micsodától, azt se tudnám, hova dugjam el. Ha már váza akkor egy Zsolnay szépség, az aljára festetve a házasságkötés dátumát. Van vadászati motívumra hajazó mintájuk is. Ez már egyedi, értékes és értékálló ajándék. De Te ismered őket, milyen az ízlésük, stílusuk.

Én mindenképpen az élményre szavaznék, és nem tárgyakban gondolkodnék.

2017. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Számomra ez inkább porfogó lenne.

Ha már ilyesmi ajándék, akkor jobban örünék annak,hogyha a kedvenc közös képünk alapján rajzoltatna egy karikatúrát rólunk.

De ez csak én vagyok, lehet valakinek pont ez nem tetszene.

De igen amúgy a wellness hétvége is jó ötlet.

2017. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem az egyediség számít, pénzt adnék egy szép borítékban. :)
2017. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem jó ötlet, én örülnék ilyennek. :)

Ha a tesód olyan típus, akinek közös kép a telefon háttere, sok képet oszt meg közösségi oldalon, rak ki a falra is otthon, esetleg csináltatott már fényképes/feliratos bögrét (párnát, kulcstartót, stb.), akkor ő is örülni fog neki. Ha ezek nem jellemzőek rá, akkor sajnos lehet, hogy ő is csak porfogónak látja.


A wellness nem rossz ötlet. De akkor már dobja össze a család a pénzt, és legyen egy kis nászút. ;)

2017. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Neked kell tudnod, hogy szeretik-e a tesódék a lakásban kirakható ilyesmi dolgokat. Én porfogónak tartom ezeket, nem szeretek ilyesmit kapni, de viszont van több olyan ismerősöm, aki imádja telepakolni hasonlókkal a lakását. Ha szeretnek utazni jobb ötlet egy wellness hétvége utalvány.
2017. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

Adj neki egy puszit.

(az nem bonyolult)


Pénzt nem.

2017. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%
Nekem ami nagyon tetszett, és most eszembe jutott erről, hogy a WestEndben láttam egyszer, hogy lehet csináltatni saját képekből Puzzle-t, de olyat, hogy igye sok apró kép, és abból kijön nagyban egy bizonyos közös képük. Nekem az nagyon tetszett. Egy üveg bortól nem kapnék nagy lendületet, lehetne akár 100ezer Ftos is, kössz, de nem. Akkor már inkább a bor ára. Fogyó dolgot amúgy is hülyeségnek tartok adni esküvőre, oda inkább emlék való. Mondjuk a Wellness az jó.
2017. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!