Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek testvéremnek 2000...

Mit vegyek testvéremnek 2000 forintból?

Figyelt kérdés
Szóval testvéremnek születésnapja lesz viszont most nagyon szarul állunk anyagilag. Tesóm külön él már tőlünk családja van viszont szoros a kapcsolatom vele. Ugye hónap vége van nekem meg összvisz ennyi pénzem van pár nap múlva tervezek nagyobb dolgokat venni viszont aznap is akarok valamit adni neki. De mégsem akarok csokit meg bögrét hanem valami mást. Milyen ötleteitek vannak? Nagyon ciki hogy ez a helyzet de a rendes ajándékkal sajnos várnom kell :( Szóval 2-3 e forintból mit tudok összehozni?
2017. nov. 2. 20:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szeret olvasni? Mert vannak olcsó és jó könyvek a boltokban ennyi pénzért.
2017. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 vonószenekar válasza:
100%
Hívd el moziba!
2017. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nincs oda a könyvekért és nem tud most moziba járni a pici miatt. nem sok idő de akkor se tudja egyedül hagyni és még hordozgatni se lehet 1 hónapos sincs.
2017. nov. 2. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is erre gondoltam mint utolsó, 2 mozijegy kb pont ennyi, lehet ajándék jegy formájában venni, és akkor lesz egy közös programotok és szerintem tök jó ajándék, moziba mindenki szeret járni :)
2017. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor visszavonom..

Bár ezeket be lehet váltani fél vagy 1 évig.

2017. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Kaparós sorsjegyet, jópofán csomagolva.:)
2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó áron vannak könyvek a neten, használtak, de ajándékozható mert szép állapotban vannak. Féláron is tudsz így venni könyvet. Vagy egy hetilap, havilap előfizetést venni a postán. Kozmetikum simán belefér a keretbe. Mozijegy, Állatkerti belépő, ajándékutalvány (Tesco, Kika Ikea, Decathlon, Media Markt Libri)
2017. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
91%
Süss neki tortát
2017. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 na ez tényleg jó ötlet, csak nem tudom mit kellene.
2017. nov. 2. 21:32
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Egy fél liter házi pálinkát, exkluzívan csomagolva!
2017. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!