Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek testvéremnek 2000...

Mit vegyek testvéremnek 2000 forintból?

Figyelt kérdés
Szóval testvéremnek születésnapja lesz viszont most nagyon szarul állunk anyagilag. Tesóm külön él már tőlünk családja van viszont szoros a kapcsolatom vele. Ugye hónap vége van nekem meg összvisz ennyi pénzem van pár nap múlva tervezek nagyobb dolgokat venni viszont aznap is akarok valamit adni neki. De mégsem akarok csokit meg bögrét hanem valami mást. Milyen ötleteitek vannak? Nagyon ciki hogy ez a helyzet de a rendes ajándékkal sajnos várnom kell :( Szóval 2-3 e forintból mit tudok összehozni?
2017. nov. 2. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg készíthetnél neki ajándékot, és talán annak még jobban is örülne, mintha vetted volna. :)
2017. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Hidratálókrém, téli illatgyertya, valami dezodorféle, vagy miniparfüm.
2017. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem szeretnék gyerekes lenni, nem abban a korban vagyok
2017. nov. 2. 22:07
 14/18 A kérdező kommentje:
ááá parfüüm :D ez kajak jó ötlet tiszta okos vagy :D imádja a parfümöket megnézem mit hozok ki belőle :D
2017. nov. 2. 22:08
 15/18 anonim válasza:
52%
2 doboz kotont
2017. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem tudni a tesó nemét...de ettől függetlenül:


Kozmetikum (pl tusfürdő, dezodor, testápoló, parfüm, kézkrém!! én ezt előszeretettel veszem férfi rokonaimnak, mert ők maguktól nem vesznek, mégis értékelik a figyelmességet) veszel hozzá egy csinos tasakot és abba csomagolod.


Sál, sapka, kesztyű


Ajándékutalvány


Karkötő


Otthoni meleg papucs


Vagy saját készítésű dolog (nézz körbe a pinteresten, rengeteg ötlet van fent minden témában, Nifty-t szoktam követni a youtube-on, onnan is meríthetsz ihletet)


Különleges fűszernövények


Csinos telefontok, üvegfólia


Felnőtt rajzkönyv


hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Süss neki tortát, vagy ha venni szeretnél inkább vmit, akkor krém, tusfürdő szett, körömlakk pl.miss sporty 500Ft körül, abból tudsz venni több színt (ha szokott lakkozni) mellé egy tábla csoki stb. Nézz be egy drogériába, biztosan találsz vmit.
2017. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is novemberben van a szülinapom, a sógornőm minden évben egy cserép Mikulásvirágot hoz , és én mindig nagyon örülök, mert ezzel együtt elhozza a karácsonyi készülődés örömét is.
2017. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!