Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen játékot vennétek 10...

Milyen játékot vennétek 10 ezer ft értékben 12 éves fiúnak ajándékba?

Figyelt kérdés

Vettem mar Lego technic készletett, world of tanks modelleket.

Amit mutatott már és van neki: okos gyurma vagy mi, sok lego készlet, távirányítós autók, nerf fegyverek, nyúlós ragacs amit slájm vagy mi.


2017. nov. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
könyvet? olyan témában, ami érdekli?
2017. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kapott már de ki sem nyitotta, megvettem a harry potter sorozat 1-4 részét, rosscsont petit, egy ropi naplóját.
2017. nov. 7. 11:58
 3/7 anonim válasza:
Unokaöcsém tavaly ezeket kapta 12 évesen:mikrofonos fülhallgató,webkamera,billentyűzet,egér,pc játék.
2017. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Muszáj játékot?

Ekkora gyerek már örül a ruháknak is.

2017. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már tényleg lehet venni nekik ruhát, vagy menőbb cipőt, ami tetszik neki vagy valami jó táskát.

Érdemes lehet akár megkérdezni tőle, hogy mit szeretne, bár én minden évben nagyot csalódok az öcsém kívánságaiban :D

A mai gyerekek egyébként még játszanak játékokkal 12 évesen?

Én nem vagyok már mai darab, de ahogy emlékszem én 12 évesen már nem játszottam játékokkal.

Most tényleg csak ezek a divat játékok vannak az érdeklődési körükben, mint a slim (slájm:D) vagy volt a fidget spinner pörgettyű, néha felröppen a Rubik kocka/kígyó.

Az én öcsém 14 és most lézer tollat kért karácsonyra macskát hülyíteni. Pedig nincs is macskájuk. (nem élünk együtt) Előtte pedig rendeltette velem a fidget spinnert, kért Rubik kockát (pedig volt már neki) de olyan is volt hogy beef jerky-re adta le a rendelését minden ízben (szárított marha) aztán nem ízlett neki és a kutya ette meg. Mint említettem én mindig csalódom a kívánságaiban :D

2017. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha megkérdezném mit kérne akkor lego technic minden mennyiségben, world of tanksban tankot bármilyen lövöldözős játékot.

Névnapja mos volt októberben akkor nerf fegyvert kért. Legjobban annak örülnék ha olvasna de ha felemlítem hisztizik, elvittem könyvtárba ahol semmi nem érdekelte :(

Unokatesóm amúgy.

2017. nov. 7. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Mai gyerekek nagy része nehéz eset.

Viszont, jó hallani, hogy játszik még ennyi idősen.

A legot s fegyvereket mai napig szeretem nőként is. Párom unokatesójának csináltam párat.


Esetleg paintball-ra elmehetnétek, nagyon jó s szorakoztató.


Az olvasás engem se nagyon köt le. Látok egy rakat szöveget s elmegy kedvem.


Amiket viszont megszerettem az a manga (jp képregény). Főleg, hogy grafika,szobrász, fotós stb beállítottságú vagyok; rajzolóként megfogott.


De szerintem nézz körbe nála kell e valami, pl ha tönkrement stb vagy hívd el magaddal körbenézni boltokba. A szemük úgyis felcsillan, ha valami tetszik nekik, közbe veszel esetleg másnak vagy magadnak valamit. "köszi, hogy elkísértél"


De mondhatod is, hogy választhat valamit egy kereten belül.

Ahogy idősödnek jobb megkérdezni, minthogy kukába landoljon.


Ruha/parfüm/kiegészítőket nem igazán javaslom, hogy vaktába vegyen az ember.


Nekem is voltak olyan ruháim, amit megkaptam, de kb hozzá se nyúltam.

2 éve pl anyámtól rózsaszín polo...

Semmi gond...csak az egész szobám 80%-a KÉK. X)

Potyára mondok bármit olykor.


Parfüm meg lehet, hogy tetszik pl neked, de neki már nem.

Stb.


24/N

2017. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!