Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot válasszak...

Milyen ajándékot válasszak fiúnak Mikulásra?

Figyelt kérdés
Azt osztályban húztunk és én fiút húztam. 18 éves, focizik. Nagyon vicces, dilis, jó fej srác. Fogalmam sincs mi lenne a legjobb ajándék.. segítsetek! Előre is köszönöm! :)

2017. nov. 13. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Legjobb focistás törölközőt vagy pólót szerintem!
2017. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze vegyél törölközőt 3-4 ezer fortintért. Minek? Vegyél neki egy csokit meg egy virgácsot az legalább vicces is.
2017. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol én élek az ilyen dolgok maximum 1500Forintba kerülnek! 🙂(Szeged)
2017. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak arra értettem hogy minek egy osztálytársank ilyet venni? Lehet találna a kérdező 1000 Ft-ért is. Csak minek? Mert szerintem az a fiú se venne nyaklánc készletet a kérdezőnek fordított esetben.

Legalábbis szerintem. :D Én előbb vennék valami csokit meg virgácsot mint törölközőt meg ilyeneket.

2017. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez, hogy jön a dohányzás kategoriába? :-)
2017. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem adtak meg értékhatárt?! Öreg hiba. Fura az is, hogy Mikulásra húztok, miért nem Karácsonyra? A mikulásos ajándéklista elég kötött, hiszen az egy hagyomány, amibe az édességek, gyümölcsök és virgács tartozik. Normálisan ezt várja az ember a Mikulástól. Ezt kiegészítheted egy saját készítményű Mikulás zsákkal vagy az egészet beleteheted egy piros zokniba.

Vagy ha mégis karácsonyról lenne szó, rendelj neki egy jópofa indigópólót, pl. ezt a grafikát: [link] Egy barátunknak rendeltük ezt és brutál sikere van, mindenki nekiáll "megfejteni", szóval igazi társasági program a póló. Mondjuk ez 3300 Ft, meg postaköltség, ha nem sikerül megdumálnod velük, hogy a lakhelyeden vásározzanak.

2017. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy tudtam ezt a kategóriát jelölni xdd. már elküldtem a kérdést mire észre vettem, úgyhogy bocsi! :D

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 14. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikulásra csak mikulást és virgácsot. Semmi mást.
2017. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicces bögrét, abba raknék egy kisebb mikulás csokit, meg egy virgácsot és celofánba becsomagolnám. :)
2017. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!