Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Halak vagy póni?

Halak vagy póni?

Figyelt kérdés

6 éves kislányom shetit és 2 sziámi harcos halat kér karácsonyra.

Mind a kettőhez megvan a hely és a tartási lehetőség és el is tudnánk tartani egy lovat is és Zsófi nagyon jól lovagol,mivel korábban már voltak lovaink tudom mit hogy kell csinálni.

A nagymamájának a padláson hevert egy hatalmas akvárium a felszerelésével,tegnap felengedtük és nem ereszt, a szobájában lenne helye a nagyi meg nekünk adja ha kell lebeszéltem vele, viszont én nem értek a halakhoz,csak a lányom.

Én mind a kettőt megvenném a lányomnak,de nem lehet.

Kérdésem az lenne hogy melyiket vegyem meg?



2017. dec. 23. 15:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Még MA kellene válasz
2017. dec. 23. 15:29
 2/10 anonim válasza:

Hát,én először inkább a halakat választanám. A ló az sokkal több felelősség,mint egy halacska:O

Vájatok pár évet, ha még mindig szereti a lovakat,és tudja mit hogyan kell csinálni, akkor vennék neki egyet.

De kezdésnek az is jó,hogyha elmentek egy lovardába,és ott gyakorolgat:-) (Bocsi,nem tudom mennyi tapasztalata van a lovakkal)



Boldog (elő) karácsonyt 😃☺️

16/L

2017. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Más véleményt is szivesen meghalgatok!

2017. dec. 23. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Mekkora az a hatalmas akvárium?
2017. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A shetlandi kis méretétől függetlenül ugyanúgy nagy felelősség, ráadásul lovat, pónit nem tartunk egyedül. Mindenképp kell mellé társ. Hat éves kislányod még nagyon kicsi, nem érzi a súlyát, arról nem is beszélve hogy ha a póni korszak elmúlik akkor mi lesz a patással? Pár évet még kellene várni.

Sokkal ideálisabb egy hal, bár azzal is akadhat baj. Nekem is volt sziámi harcoshal hím, ami állandóan kiugrott a legmagasabb falú akváriumból is...

2017. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Kamu kérdés, egy felnőtt ember, pláne szülő nem lehet ennyire hülye, hogy ilyen kérdést feltegyen.
2017. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Mibe fogadjunk hogy kamu a kérdés? :D
2017. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

....hatalmas akvárium, tegnap lehoztuk a padlásról, teleengedtük......

Gyanús, naggyon gyanús!!!!

2017. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kamu.:D


"Én mind a kettőt megvenném a lányomnak,de nem lehet."


És miért nem lehet?

Mesélj még Andersen!:)

2017. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És miért 23-án délután jut eszedbe egy ilyen horderejű vásárlás? :D

Ha este fél 12-re megszavazzuk a pónit, akkor elugrassz egy 0-24-es "póniboltba" és megveszed?

Ne szánalmaskodj már! Ennyire nem lehetsz magányos!

2017. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!