Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Olyan felnőtt férfinak, aki...

Olyan felnőtt férfinak, aki szeret olvasni, szerintetek egy kézzel készített könyvjelző jó ajándék?

Figyelt kérdés
Persze szeretném megcsinálni igényesen hímzéssel, de nem tudom, hogy egy kézzel készített ajándéknál kellene-e maradnom, mert sokaktól hallom, hogy nem igazán tudnának örülni neki, inkább csak udvariasságból mondanák, hogy tetszik. Ti örülnétek, ha ilyesmivel ajándékoznának meg titeket?

2018. jan. 5. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha készítenék is könyvjelzőt, férfinek egészen biztosan nem hímzéssel dekorálnám.
2018. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem felnőtt korban az ilyen kézzel készített ajándékok csak akkor jók, ha tényleg profi a kivitelezés.

Ha csak jelképes az ajándékozás, akkor akár vehetsz is valami jópofa könyvjelzőt, vagy valami csokit.

2018. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is rögtön arra gondoltam, hogy ez nem tul vastag? én például nem szeretem megtörni a könyveket, ugyhogy a saját nyugtáját használom könyvjelzönek.:D


egyébként irod, hogy használ könyvjelzöt, akkor meg nem is kérdés, hogy örülne neki. Viszont nem hiszem, hogy egy férfinek a legideálisabb a himzés, bár attol függ, mennyire régimodi, vagy "nagymenö" - én például nem szivesen mutatkoznék vele a kollégáim körében, lehet, hogy nekem tetszik, de egyik-másik ugyis kicikizne.

2018. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!