Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti milyen ajándékot vennétek...

Ti milyen ajándékot vennétek egy lánynak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

A húgom a jövő héten fogja ünnepelni 18. születésnapját, ami ugye egy különleges alkalom, hisz ezzel az életkorral ő is nagykorúvá válik, szóval ha lehet, én is valamilyen szép ajándékot vennék neki, csak hát hiába vagyok a bátyja, szinte ötletem sincs, hogy a lányok többsége ilyenkor milyen ajándéknak örül(ne) a legjobban, meg a húgommal ugyan nem vagyok rosszban, de azért nem is túl erős a kapcsolatom vele a nagyobb életkorkülönbség miatt, meg azért mi több mindenben is nagyon különböző személyek vagyunk.


No de ha már ilyen alkalom van, akkor valaki tudna segíteni, tanácsokat adni, hogy mégis milyenfajta tárgyi ajándékoknak szokott örülni a lányok többsége ilyenkor? (Lehetőleg ne legyen túl drága, olyan max 5000 Ft-n belül gondolkodnék)



2018. szept. 1. 17:47
 1/7 anonim válasza:
En csak a penzt odaadnam neki hogy vegyen maganak amit akar :)
2018. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy penz + bombon vagy valami.
2018. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek egy "komolyabb" desszert (nem pedig egy Milka csoki) megteszi különböző ajándéktárgyak helyett?
2018. szept. 1. 18:11
 4/7 anonim válasza:

Ha szeret olvasni akkor könyv is jó.

Ha desszert sztem mindenki szereti szerintem "Fruttik di MAre" ilyen kagyló alakú bonbon szerű.



Én batyamtol 18. Szülinapomra egy nyakláncot kaptam (igaz hogy bizsu) de tudja hogy imádom a virágokat és egy szivencskeben virágos medalt.

2018. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél neki egy szép vibrátort
2018. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A #4-essel érték egyet.
2018. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Najó, akárhányszor látok ilyen kérdéseket, mindig legalább egy válasz a vibrátorról szól, kezd már unalmas lenni egy picit. :/ :D
2019. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!