Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Playmobil vagy fa babaház a...

Hannkah kérdése:

Playmobil vagy fa babaház a jobb, tartósabb, élvezhetőbb egy 4-6 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Karácsony közeledtével gondolkozom, hogy vajon egy playmobil, vagy egy fa babaház a praktikusabb egy 4 éves kislánynak, ha hosszútávra tervezek? Van annyira élvezetes egy faház, mint egy részletgazdagabb műanyag? Van annyira tartós egy műanyag ház, mint egy fa?


Van Sylvanian házunk, bútorok, de igazából már megbántam, hogy megvettem. Nagyon törékenyek a bútorok, az állatokról is hamar lejön a szőr és igazából a nagy világítós ház is kicsi, alig fér be a keze a bútorok melett, és még a nagyobb székek is túl kicsik, könnyen felborulnak, úgy látom ezért nem is játszik vele szívesen.


Köszönöm, előre is!



2018. nov. 14. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
MARKETPLACE on nézd meg a keresőbe kiadott playmobil kínálatot , potom áron van használt és új készletek .
2018. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb a playmobil?
2018. nov. 14. 18:44
 3/9 anonim válasza:

A Playmobil eléggé tematikus. Szerintem hamar meg lehet unni.

A fa babaház szabadon átrendezhető, néhány kiegészítővel át tudod alakítani. Később, ha már nem használja babaháznak, polcnak is jó lesz, akár kamaszkorig, vagy amíg nem tartja cikinek.

Két évesünk most kapott babaházat.

2018. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én műanyagnak örültem volna kiskoromban. A fa típusúak nem olyan tetszetősek számomra.
2018. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
17%

Kivéve ha a fa ilyen részletesen elkészített.


[link]

2018. nov. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Miss Endzsi ***** válasza:

Ha lenne lehetőség rá én inkább magam csinálnék egyet fából.

[link]


Lelehetne festeni, együtt kitapétáznátok, díszítenétek, vennétek hozzá berendezést.

2018. nov. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen a házi készítésűre én is gondoltam, de azért az nagyon időigényes és most nem férne bele. Köszönöm mindenki válaszát, egy játékboltos hölgytől is azt az infot kaptam, hogy jobb a playmobil.
2018. nov. 15. 15:17
 8/9 frances válasza:
Én 3-4 évesen kaptam a családom által készített fa babaházat.Sose volt playmobilom.Mikor megkaptam nagyon örültem neki és ezt mondtam: "pont erre vágytam".Azóta is épp állapotban van.Ezek a műanyag babák szerintem szétkopnak eltörnek stb..
2018. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Playmobil örök élet meg egy nap. 30+ éves szentjeink is vannak, meg újak is. A 30 évesről se mondod meg, hogy nem egy hete vettük és az egy hete újonnan vett se rosszabb minőség, mint régen volt. Ezzel nem jársz úgy, hogy meg veszed a nosztalgia miatt, aztán elszörnyedsz, hogy mikor gyerek voltál akkor még volt benne anyag. És az itthon anno népszerű huszáros meg törökös Playmobil az nem Playmobil volt, hanem egy hazai utánzat, ami sokkal gyengébb minőség volt, tört is. Sajnos a mai napig sokan erre emlékeznek, azt se tudják, hogy nem is eredeti volt, csak, hogy a Playmobil tört mikor a nem méretpontos kiegészítőket próbálták a figurákkal összenyomni.
2021. ápr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!