Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Névhúzás a munkahelyen, ez...

Névhúzás a munkahelyen, ez kedves gesztus lenne a karácsonyi ajándék mellett?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy akit húztam, annak a fő ajándék mellé, minden nap adok valami apróságot úgy, hogy ne tudja, hogy kitől van. Vagy az asztalára teszem, vagy az iroda ajtajára akasztom... Egy kis csokit, meg ilyenek.
2018. nov. 27. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges szerintem nem a dedoban vagyunk már
2018. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.
2018. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Óvodában dolgozol,és egy 4 évest húztál ki? Ha nem akkor felesleges. Én már azt sem értem, hogy munkahelyen miért van névhúzás..
2018. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyi névhúzás, úristen, én közölném velük, hogy hagyjanak már. Suliban is épp elég siralmas volt.


Ettől még nekem tök tetszene, ha mindennap kapnék valakitől egy kis csokit vagy festett követ vagy valamit :D Nem mindenki nő fel komoly felnőtté. De ez a titkolózás nem tudom, minek, s inkább akkor lenne jó, ha nagyon jó barátok vagytok és tudod, hogy az ajándékozott vevő az ilyenekre. De ha tudod, hogy szereti az ilyen misztériumot, akár úgy is mehet, ahogy írtad, de ezt így általánosan nem lehet tudni, hogy bejön-e neki.

2018. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb kiderül, hogy ki az angyalka, de szerintem aranyos, és mókás is tud lenni, persze ehhez ismerni kell, hogy a megajándékozott munkatárs is így gondolja, vagy tolakodásnak tartja. Nyilván jó a kollektíva, ha ilyesmire gondolsz.

Megér egy próbát, legfeljebb, ha nem talál megfelelő fogadtatásra, abbahagyod.

2018. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már általánosban is hülyeségnek tartottam ezt a dolgot, munkahelyen érthetetlen. Felnőtt emberek vagytok elvileg, mire jó ez? Nevetséges.

"az iroda ajtajára akasztom" - édes istenem......

2018. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon kedves ötlet. A többség letudja az ilyen húzásokat annnyival hogy az utolsó pillanatban vesz egy bögrét meg egy csokit. Ebben van kreativitás is.
2018. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ez pedálozásnak tűnik :-)
2018. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!