Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a ló imádó barátnői...

Mit vegyek a ló imádó barátnőimnek?

Figyelt kérdés
van 2 ló imádó barátnőm . közeleg a karácsony de nem tudom , hogy mit vegyek nekik . nem akarok olyan nagyon drága dolgot venni ,szóval fejenként max. 3000 ft . horze-ban már néztem de nem találtam ,se a dechatlonban . ha tudtok linkeljetek ajándékokat . nagyon szépen köszönöm előre is !!!

2018. dec. 15. 13:46
 1/8 anonim válasza:
55%
Lovaglópálca. 2-3000 és mindig kell. Ráadásul hasznos és nem egy 234. vacak a polcon.
2018. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Lókolbász, nyereg, ostor, vezető pálca/lovagló bot,lóf@**, patkó, lovagló sisak, lovagló ruha, kantár, lóbalzsam, ló tusfürdő,
2018. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
rózsaszín plüss póni
2018. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az ilyen "lófaszos ,lókolbászos , lóbalzsamos" válaszokat kérlek hanyagoljátok.:))
2018. dec. 15. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attol hogy lo imado, meg nem kell lovas dolgokat venni nekik; biztos annyi lovas dolguk van, hogy folyik ki a hazbol... vegyel nekik valami rendes dolgot, aminek nincs koze a lohoz, annak is orulni fognak.
2018. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
en peldaul a macskakat szeretem, de nem vennem jo neven, ha mindenki mindenfele macskas szart ajandekozna nekem...
2018. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen értem , hogy nem mindenki örülne csak ilyen dolgoknak ,de ők tényleg ilyenek . de persze mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat:))
2018. dec. 15. 16:21
 8/8 anonim válasza:
Egy plüss lovat.
2018. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!