Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőim...

Mit vegyek a legjobb barátnőimnek?

Figyelt kérdés
Fontos,tudom már sok ilyen kérdés van.De ott nem igazán találtam jókat.Egyik barátnőm 14 lesz. 10 éve ismerem már adtam neki egy rakás dolgot.A másik 18 lesz.kb.4 hónapja ismerem. segítsetek pls!

2014. jún. 25. 11:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Az a barátnőm akit 10éve ismerek szétszort, akarok neki ilyen közös képeset kerettel, de mellé mégkéne valami. De az ilyen nyakláncok meg hülyeségeket nem hord:/ nemtudom. A másik meg nagyon szeret magára oda figyleni valami csomagot vagy mi a rákot kéne neki venni, meg dohányzik is. valaki segítsen pls!:)
2014. jún. 25. 11:32
 2/3 anonim válasza:

A képkeret jó ötlet.Ha szétszórt akkor vehetsz neki egy kistáskát,ha szereti az ilyesmit.Lehet olyan csini stílusú vagy vannak lezserebb stílusú és még sportos is van.A énztárcájának,igazolványainak,mobiljának stb.


A szépítkezős barátnődnek is adhatsz kistáskát.De,ha csomagot akarsz akkor nézz körül a DM-ben és magad állítsd össze a csomagot.

A csomagba tehetsz: körömlakkot,pici arckrémet,pici-cuki dezodort és még más kicsi dolgokat amik a DM pénztárához közel vannak.(a forgathatós polcocskákon találod ezeket)

2014. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hát lehet körül nézek a dm-be de ő a müllerben szeret vásárolni.
2014. jún. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!