Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vicces zoknit adni barátom...

Vicces zoknit adni barátom ballagására, milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Nem tudom szoktak e ilyenkor ajándékozni, de gondoltam azért egy kis apróságot adnék neki. Gondoltam nagyobb dologra is de nincs túl sok ötletem.

Hét hónapja vagyunk együtt

Ő 18 én 17/L



2019. ápr. 30. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mehet, de ne a virágokkal együtt.
2019. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Vehetsz neki ballagásra, tesóm a barátnőjének vett vicces zoknit a szülinapjára
2019. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én utálomy ha költenek rám. Kellemetlen érzés. De ugye van olyan alkalom, mikor nem mondhat sajnos az ember nemet az ajándékra vagy meghívásra. Szóval én egy ilyen kis apróságnak biztosan örülnék, meg ugys szeretem az ilyen jópofa dolgokat :) Lehet az lenne a kabala zoknim :D
2019. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Te szeretnél zoknit kapni?
2019. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
66%
Én nem örülnék neki, bár attól függ. Ha egy olyan személytől kapnám akit nagyon szeretnék, akkor örülnék, de csak azért, mert ő adta nekem! :D De egyébként ballagáskor 100x jobban örülnék pénznek, bárkitől ^^ 5 ezer forintnak is már:D A zoknikat meg lehet nem is fogja hordani, bár ha hord olyanokat, akkor mehet szerintem nyugodtan, meg ha szeret nagyon!! :)
2019. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Azért a párjának csak nem ad pénzt az ember ilyen alkalmakkor. :)
2019. máj. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Akár a virágokkal együtt is odaadhatod (pl. valahogy fixen - nehogy elhagyja vonulás közben - a virágcsokorra akasztva), ha úgy csomagolod be, hogy ne lehessen tudni, mi van a csomagocskában.
2019. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!