Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőnek római tál jó...

Barátnőnek római tál jó ajándék lehet születésnapra?

Figyelt kérdés

Most fogunk összeköltözni (napok kérdése), szeret a konyhában tevékenykedni, gondoltam jó ajándék lehet a közös jövőnk kezdetén.


Ti örülnétek ilyennek?


2019. máj. 16. 14:58
 1/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Én igen.Nagyon jó benne ételt késziteni.
2019. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, de én csak a praktikus ajándékoknak örülök, vagy élményeknek. Neked kéne ismerned, hogy mit szól hozzá. Én is kaptam már alkalomra konyhai eszközt, imádtam, de amikor megemlítettem a kolléganőimnek akkor kb. felháborodtak, hogy ez milyen szar ajándék és hogy nem alkalomra való és milyen bunkó a férjem.. Én meg csak fogtam a fejem, hogy mennyire másképp működünk.. :)
2019. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Hmm, nem lehetnék egy rövid időre a barátnőd? :)))))
2019. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell ismerni. Van aki megsértődik praktikus ajándékokon.

Ha szereti az ilyen jellegű dolgokat, korábban már szemezett velük akkor jó ötlet. Én a kerámia dolgokért nem vagyok oda (miközben egy barátnőm azokra csorgatja a nyálát) viszont egy jóminőségű öntöttvas serpenyővel lelehetne venni a lábamról.

2019. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret főzöcskézni akkor jó lehet.
2019. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!