Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Jó ötlet, vagy inkább tálalják...

Jó ötlet, vagy inkább tálalják ki mást?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy holnap reggel 7kor felkelek, elkeszülök, reggelit készítek. Ami egyenlő egy szív alakú omlettel, és virslivel. Aztán 8 körül elsétálok venni egy csokor rózsát, és valami diétás csokit. (Anyum fogyózik) Szerintetek? (Elég messze lakunk a bolttól, így félek hogy nagyon fázni fogok.. Nem tudom, vágjak bele?

2020. máj. 2. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Uhh, eleg ossze visszara sikeredett a fogalmazasom, bocsanat. Csak lassan ideje lenne aludni ha 7kor kelni szeretnek. Ugy ertettem anyukámnak keszitenem a reggelit, es csinálnék mellé még egy kávét is:)
2020. máj. 2. 23:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Valakiii velemenyt😂
2020. máj. 2. 23:08
 3/5 A kérdező kommentje:
🙏🏿**
2020. máj. 2. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves dolog lenne tőled! Szerintem nem kell a rózsa meg a csoki, így is kifejezed, hogy mennyire szereted. Inkább reggelizz vele együtt, mint hogy elmenj 8-kor messzire.
2020. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves utolsó!🥺❤
2020. máj. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!