Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mérgező anyák gyermekei - ti...

Mérgező anyák gyermekei - ti hogyan élitek meg az anyák napját?

Figyelt kérdés
Olyan felnőtt gyermekek véleményére lennék kíváncsi, akik bántalmazó / elhanyagoló / szenvedélybeteg anya mellett nőttek fel. Titeket hogyan érint az anyák napja? Hidegen hagy, esetleg fájdalmat ébreszt? Köszönöm, ha megosztjátok.

2021. ápr. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nap, mint a többi.
2021. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szüksége ajándékra, de azért titokban elvárná - nem egyszerű, na.
2021. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem Édesanya, hanem nagymama. Édesanya elhunyt 20 és fél hónapja.
2021. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívom, eldarálok egy "boldog anyáknapját", aztán leszarom az év többi napján.
2021. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Talán nem tartozik szorosan az adott kérdéshez, de a témához mégis kapcsolódik ez a szövegrész: [link] Az író többek között a szülő-gyerek kapcsolatáról ír az adott részben. Talán többen is tudjátok, hogy a Tízparancsolatból az ötödik a szülők iráni tiszteletre tanít.
2021. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó években, míg tartottuk a kapcsolatot, már semmit nem adtam anyák napjára, fel sem köszöntöttem. Most már nincs köztünk kapcsolat egyáltalán, elengedtem a dolgot és nem fáj, egyfajta megkönnyebbülés is.


Az anyósomat köszöntöm, vele nagyon szeretjük egymást.

2021. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Semmit nem adok és nem is köszöntöm. Számomra nem édesanya, csak valaki, aki megszült és aztán csak nőttem mellette, mint gaz a kertben. Irányított, fegyelmezett, leszólt, gúnyolt, stb. Tízparancsolat ide vagy oda, szerintem neki is szeretetben kellett volna nevelnie a gyerekeit.

Játszhatja a mártírt halála napjáig, sosem bocsátom meg neki, hogy abban tudatban nőttem fel, miszerint mindenre alkalmatlan vagyok és soha nem lehet saját véleményem, mert akkor rosszul érzem magam. Én is anya vagyok, nekem az anyák napja azt jelenti, hogy van két gyönyörű gyerekem, akiktől bonbont kaptam, amit együtt befaltunk!

2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!