Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szívetekben mit éreztek...

Szívetekben mit éreztek édesanyátok iránt? Felköszöntitek valamivel? Tartjátok a kapcsolatot? Nagymama köszöntése?

Figyelt kérdés

Kapcsolódó kérdéseim lennének: apák napja/nagyapák napja(?)


Miért nem találták még fel a testvérek/unokatestvérek és egyéb rokonok napját? Nem lenne érdekes? Nagybácsik/nagynénik?! Stb. stb. stb.



#rokoni kapcsolatok esetleges ünnepei
2023. máj. 6. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh... Felköszöntöm vmi kis csokival, de ő is tudja, hogy csak illemből. Sosem álltunk igazán közel egymáshoz. A nagyanyáimmal meg kifejezetten nem voltam jóban, mindkettő meghalt már.
2023. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartjuk a kapcsolatot, ergo nem köszöntöm.
2023. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Kimegyek a temetőbe.
2023. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es: minden jót Nektek!


3-as válaszoló: most már én is csak a temetőbe járhatok ki hozzá. Ez az első olyan anyák napja, amikor kicsikét már nem fáj annyira.


Méghozzá azért csillapodott a tomboló vihar a lelkemben, mert másoktól is kaptam már rengeteg törődést, gondoskodást azóta.


A COVID járvány elzártsága persze erősítette akkor ezt a kiborulást.


Lassan 4 esztendős haláleset.

2023. máj. 6. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Illemből telefonon felköszöntöm. Soha nem kötődtünk igazán, ezt ő is tudja.
2023. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az anyukámat, és minden anyák napján kicsit elérzékenyülök, mert nem egyszerű körülmények között lett anya belőle, mégis mindennél jobban ragaszkodott hozzám. Mióta én is anya vagyok, még többet jelent nekem a szeretete. Nyilván nem csak egy nap szeretném kifejezni az iránta érzett szeretetemet az évben, de ha már van ilyen, hát ő igazán megérdemli a köszöntést.

Részvétem, kérdező!

2023. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk alapvetően jó a kapcsolatunk de az anyák napját kifejezetten r*hellem. Virág, csoki, szerencsére "letudhatom" ennyivel. Annyira feleslegesnek érzem ezt a napot. Pedig amúgy szeretem az ünnepnapokat (a névnap ilyen még, ami csak teher nekem)
2023. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak további kellemes napot! (Otthon nem működik a világhálóm, így most idegen helyről írok...)
2023. máj. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!