Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napi kérdés (? ) Kinek...

Anyák napi kérdés (? ) Kinek illik ajándékozni, kinek nem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal, és várandós vagyok. A közelgő Anyák napja alkalmából illik-e szerintetek 1-1 szál virágot adni a nagymamájának (vele együtt élünk, de nem egy háztartásban), anyukájának (ha nem találkozunk, telefonon felköszönteném)? Tehát ha a magam nevében nem is, de így, hogy jön a baba... (Előző barátommal náluk laktunk, így számomra egyértelmű volt, hogy adok anyukájának egy szál virágot, de így nem tudom...)


Teljesen tanácstalan vagyok, hogy ilyenkor mit illik. Előre is köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 24. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek meg együtt,akkor az teljesen egyértelmű,és persze,egy jó gesztus soha nem árt.
2012. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
mivel ti már egy család vagytok a férjeddel és ő valószinüleg adna a mamának , meg az anyukának is, ezért tényleg ha közösen adjátok oda egy szép gesztus.
2012. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék. Biztos örülni fog.
2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, sokat segítettek ! :-)
2012. ápr. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!