Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit készítsek anyák napjára...

Mit készítsek anyák napjára anyunak?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok a gyöngyökhöz nincsen nagy tehetségem.! LÉCCI segítsetek!!!!!!!
2012. máj. 6. 11:15
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Mondjuk ilyet, nem nehéz, nem lehet elrontani, gyorsan kész van és szép: [link]


De ezen a blogon sok más jó ötlet is van, gyorsan válassz egyet! :)

2012. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok én általában mindig azt csinálom,hogy a netről egy verset keresek, leírom, kidíszitem a lapot majd szedek vagy veszek egy csokor virágot és lerakom az asztalomra majd beküldöm, hogy hozzon ki nekem valamit és megkapja. vagy én adom oda esetleg az idén az lesz h az ajtó elé teszi az egyik barátnőm(én otthon leszek) majd hangosan kopog és elfut :) mikor kinyitsa nagy meglepetés éri :):)

hidd el nem kell ilyenkor nagy ajándék, mi is gyereknapkor nem várjuk el, hogy mindent megkapjunk elég ha csak figyelmesek és meglepnek minket apróságokkal..:)

2012. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem is kell nagy gyöngybűvésznek lenned ahhoz hogy jó ajándékot csinálj. Én is 12 éves vagyok. Én cserepeset fogok venni és írok egy verset is. Érdekes az anyukák nagyon bírják ha valami iszonyat csöpögős. Szóval ne tartsd vissza magad. :) Virágos-szívecskés papírra ( netről is jó) írj ki egy verset, de szerintem a cserepes virág jobb. Aztán ha jól tudsz fogalmazni akkor mondjuk írj egy történetet egy anyukáról meg egy lányról akik az erdőben boldogan éltek és nagyon szerették egymást, az anya mindenben segítette a lányát stb... Burkoltan szóljon a kettőtök kapcsolatáról. Aztán ha kicsit bonyibbhoz is értesz akkor Egy képeskönyvet is csinálhatsz, mondjuk öt oldalas és minden részhez van egy szép rajz, egy verses meséről van szó. De ha nem akarsz költeni akkor simán. Vagy egy allegória is jó. Sok sikert! :)
2013. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!