Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek milyen...

Van valami ötletetek milyen kézzel készített ajándékot adhatnék a nagyimnak, nagybátyámnak és anyukámnak ami hasznos is? Vennék én ajándékot de.

Figyelt kérdés
Sajnos csak akkor tudok anyumnak ajándékot venni a 40. szülinapjára ha minden pénzt félreteszek amim van (és amit kinéztem azt nagyon megérdemelné, de még gyűjtenem kell rá), így sajnos ezen is spórolnom kell :/
2012. dec. 7. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Sok hasznos dolgot lehet készíteni.

Nagymamáknak főleg varrni.

Például zsebkendő tartót textilből...stb...stb..:)

2012. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Uncsi már ez a sok "mit adjak" kérdés :/
2012. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%

fali díszt készíthetsz: veszel egy szebb fa lapot, apró aranyszínű szögeket versz bele úgy, hogy egy mintát adjanak ki, mondjuk egy virágot, és a szögek himzűfonallal összevissza összekötöd vagyis nem tudom, hogy mi a helyes kifejezés elindulsz az egyik szögtől rátekered mondjuk 12.re aztán meg az 5.re és igy bepókhálózód, persze alakzatonként, mondjuk ha virágot választasz akkor szirmonként, de lehet szivecskét is, lehet ugyis, hogy a közepét kihagyod és oda raksz egy képet

tesódnak meg csinálj egy kreatív tálat: ha nem tudsz valakitől kérni akkor valami antikváriumba vegyél egy bakelit lemezt (kb 100ft) rakd rá egy lábos tetjére (aminek a sugara kb 4-5 cmvel kisebb mint a lemezé) és rakd be a sütőbe - szerintem nagyon laza ajándék

2012. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
8%
én kézzel készítettet nem adnék, inkább vegyél valami tusfürdő csomagot és azt szedd szét és osztogasd szét öztük szerintem az jobb
2012. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
De akkor te is előre tisztázod az említett rokonaiddal, hogy csakis kézzel készített ajándékokat fogadsz el? Roppant kínos lesz ugyani, ha te drága csodaajándékokat kapsz, ők meg kibontják a te kis költségvetésű bigyóidat..
2012. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
43%
Az utolsó válaszadó érdekesen szocializálódhatott. A kézzel készített ajándéknak sokkal nagyon az eszmei értéke, mintha vennél valami olcsó gagyit. Csak egy baj van vele: lehet, hogy mire beszerzed az alapanyagot, nem jössz ki olcsóbban. Esetleg süss mézeskalácsot különböző ötletes figurákkal és abból állíts össze nekik egy kis csomagot. Vagy ha van nyomtatótok, kinyomtatsz pár családi fotót és abból összeállítasz egy klassz saját készítésű albumot.
2012. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
67%
Bocs, a négyesre értettem, de az ötös meglátását is elég gáznak tartom. Szomorú, ha valaki jobban örül annak, amit 5 perc alatt megvettek neki a Tescoban, mint ha órákig készítgették volna személyreszabottan neki.
2012. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%

"A kézzel készített ajándéknak sokkal nagyon az eszmei értéke" mondják ezt a 9 éves gyerekeknek...

MAX akkor ha van kézügyessége, de szerintem olyan felesleges ilyen porfogókat adni egymásnak. Persze ez személyes vélemény azért még ne egyetek meg :)

2012. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rajz szakos vagyok a gimiben, tavaly a barátaimnak varrtam ilyen design bagloykat és azoknak úgy tűnt örülnek, szóval nem valami kis agyagszoborszerű dologra gondoltam, amit valószínűleg még aznap este kidobnak amint elfordulok. egyébként köszönöm a tippeket :) a többieknek van már keresetük, nekem nincs, szóval nem várják el tőlem azt hogy vásároljak, de minden évben szoktam...
2012. dec. 7. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Varrj nekik textil szalon cukrot.

[link]

2012. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!