Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Milyen sütit süssek anyukámnak...

Milyen sütit süssek anyukámnak anyák napjára, ami egyszerű?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeretném anyukámat anyák napjára valami finom, és egyszerűen elkészíthető süteménnyel meglepni, ugyan is sütni nem tudok.:/...A konyha nem idegen hely számomra, főzni szoktam, de sütni nem nagyon, ezért kérném a ti segítségeteket. Megköszönném, ha adnátok pár egyszerű tippet.:)

#Anyák napja #süti sütés
2013. ápr. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt vannak kezdőknek is sütik. Képekkel együtt. De esetleg kérd meg apudat vagy mamádat, hogy segítsen neked. Úgy könnyebb lesz.
2013. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jénai tál aljára leraksz egy réteg babapiskótát. Egy nagytejfölt összekeversz kevés tejszínnel, porcukorral, reszelt citromhéjjal. Egy réteget rákensz a babapiskótára. Jó sokat.:-) A következő réteg konzerv vagy friss gyümölcs, szerintem a legfinomabb barackkal vagy eperrel, mikor minek van szezonja. Majd megismétled elölről a rétegzést. A lényeg, hogy bőven legyen rajta tejfölös cucc. A tetejét kidíszítheted a maradék gyümivel, majd jól behűtöd. Rém egyszerű, sütni sem kell, de mégis nagyon finom és látványnak sem utolsó.
2013. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek.:)
2013. ápr. 7. 11:29
 4/4 anonim válasza:
Kókuszgolyót vagy tirmisut ajánlom nagyon egyszerű és mindenki szereti :)
2013. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!