Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Nem vettem ajándékot anyák...

Nem vettem ajándékot anyák napjára. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már korábban tudtam, és péntekre terveztem hogy megveszem, de közbe kiderült hogy a suliban akkor lesz a ballagás, így ott maradtam pénteken és ki is ment a fejemből...

Ma meg csak mos jutott eszembe.

Holnap megvehetném reggel, de..akkor valahogy úgy kéne hogy ne legyen furcsa..Mondjuk máskor is vettem már meg vasárnap.


Valami plusz tipp?


2013. máj. 4. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem szedj virágot a kertben, vagy készíts most valamit. A szándék a fontos, nem az hogy mit adsz!
2013. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél MOST valamit.
2013. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%
Menj el a TESCOBA az mindig nyitva van.
2013. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Anyák napjára MAXIMUM virágot illik venni vagy a kertben szedni, ennél több nem kell.
2013. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=jT8OnrreiDQ

Gyors és egyszerű, mégis nagyszerű! :))

Remélem segítettem!

2013. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy képet a családról, nyomtasd ki, szaladj le az IKEA-ba képkeretért, és keretezd be a képet.

Na jó most csak elmondtam hogy én mit csinálok, de nem kivitelezhetetlen. :d

2013. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
A benzinkút még nyitva.... én is azt veszem valszeg igénybe :/
2013. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Basszus én se vettem XD teljesen kiment a fejemből :D
2013. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex_98 válasza:
100%
hát ha 12 alatti vagy akkor rajzolj ;) de ha feletti akkor viszont inkább szedj valamit kertben/utcán :)
2013. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Megfogsz egy darab papírt, lerajzolsz egy virágot, kicsit kiszínezed, utána kivágod. És amikor odaállsz elé, akkor először is megköszönöd, hogy életed adott neked, hogy felnevelt, hogy megadott mindent, amit tudott, hogy szeret... Utána elnézést kérsz minden eddigi rossz tettedért, ami egy kicsit is ellene volt.. és végül megöleled, közben megmondod neki, hogy nagyon szereted.. és aztán odaadod neki a virágot... Ha őszintén csinálod akkor talán még egy könnycseppet is ki tudsz belőle csikarni, és egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy az a "virág" milyen. Az sem számít, ha csúnyán rajzolod le. Neki az egy emlék lesz, amiről eszébe jut, hogy van egy hálás fia, aki szereti.

Szerintem ennél értékesebb ajándék nem létezik a földön. Akármennyi dollárba is kerülne...

2013. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!