Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Üdv! Felköszöntsem anyukámat...

Üdv! Felköszöntsem anyukámat ma? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma anyák napja van, ugyebár. Ő sajnos nem tartozik a világ legjobb szülői közé. 11 évesen intézetbe kerültem (4 tesómmal, a legkisebb csak 2 éves volt), azóta is állami gondozott vagyok. A szokásos dolgok miatt: alkohol, öngyilkossági kísérletek, tetű, suli kerülése. A tesóimnak még nálam is rosszabb a jelenlegi helyzetük (öcsém sajnos börtönben van), nem ecsetelném. A lényeg, hogy sokáig anyut okoltam a történtekért, ezért nem is igen beszéltem vele, tehát anyák napján sem köszöntöttem fel. Ahogyan ő sem minket szülinap vagy névnap alkalmával. Most 19 éves vagyok, elgondolkodtam azon, hogy igazából ritka szar gyerekkora volt neki is... nem mentség arra, amit tett és tesz velünk mai napig, de végül is meg lehet érteni, ha nagyon akarja az ember. Szerintetek felköszöntsem? (Egy telefonhívást értek ezalatt.)
2013. máj. 5. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell szerintem eldönteni, mert te élted át és te látod a helyzetet. Ha neked "jól esne" akkor igen, ha ódzkodsz tőle, akkor nem. Mindkettő helyes döntés lehet ebben az esetben, a kérdés hogy a szíved mit diktál :)
2013. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem igen , ha másért nem de Te jobban food magad érezni tőle hidd el:)
2013. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkeppen felhivnam. :)
2013. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak te döntheted el.

Én nem biztos, hogy meg tudnék bocsátani... De te lehet, hogy jobb ember vagy nálam.

A mi anyánk ennyire nem volt vészes, de ő is elhagyott minket (szerencsére nekünk van apukánk, aki felnevelt), és bizony voltak évek, mikor szóba sem álltam vele.

Most kb. 2-3 havonta találkozunk pár órára.

27/N

2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mindent csak akkor fogsz megérteni, amikor saját gyerekeid lesznek. Akkor fogsz megbocsájtani neki.

Remélem felhívtad.

2013. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! annyit sikerült megtanulnom tőle, hogy milyen szülő NEM leszek.


egyébként hívtam többször is, nem vette fel.

2013. máj. 6. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!