Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Nem baj, ha a tegnapi nap...

Nem baj, ha a tegnapi nap helyett ma köszöntöm fel anyukámat?

Figyelt kérdés
én nem tartom fontosnak az ilyen ünnepeket, sem a Valentin, napot, sőt még a karácsonyt sem, ezért tegnap anyumat nem köszöntöttem fel, de ma rosszul érzem magam ez miatt
2013. máj. 6. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A Valentin napot én sem tartom, a Karácsonynak nem kerítünk nagy feneket családilag, de az anyák napja szerintem más.
2013. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad, akkor köszöntsd fel.

Én sem tartom amúgy fontosnak ezeket.

Írtam anyunak egy SMS-t, hogy boldog anyák napját kívánok, és ennyi volt.

2013. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb később, mint soha, nemde?
2013. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy te az anyák napját fontosnak tartod-e.

Inkább az a fontos, anyukádnak jól eset volna-e, hiszen, ez a nap nem rólad szól. Ne legyél ilyen önközpontú.

Biztosan jól eset neki, hogy felköszöntötted, ha még utólag is, sokkal jobb, mint ha nem tetted volna.

Valentinnapot sokan nem ünneplik, angol utánzás giccs ez az ünnep.

Karácsony, együtt a család, fogd fel így, biztosan várnak a terített asztalnál. Valakit várni, aki nem megy el, nem épp felemelő dolog. Ne szomorítsd őket el.

2013. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!